Centrum pobierania

Odwiedź nasze Centrum pobierania - znajdziesz tam między innymi linki do przeglądarek, programów antywirusowych i antyspyware - aplikacji, które mogą być przydatne podczas korzystania z portalu i Systemu Bankowości Internetowej Alior Banku.

Płacę z Alior Bankiem

Alior Bank za pośrednictwem swoich partnerów oferuje sklepom internetowym usługę "Płacę z Alior Bankiem", dzięki której posiadacze konta w Alior Banku mogą płacić za zakupy w trybie online, nie ma znaczenia w jakim banku konto ma sklep internetowy - pieniądze i tak docierają na konto sprzedawcy natychmiast po wykonaniu przelewu. Co warte podkreślenia, Klienci banku nie płacą za korzystanie z tej usługi.

 

Funkcjonalność

System Bankowości Internetowej Alior Banku oferuje Ci szereg wygodnych i praktycznych funkcjonalności, m.in.:

  • personalizacja pulpitu,
  • przelewy: własny, krajowy, brokerski, ZUS, podatkowy, zagraniczny,
  • przelewy z przyszłą datą realizacji,
  • zbiorcze zatwierdzanie operacji,
  • tworzenie własnych szablonów płatności,
  • definiowanie i obsługa zleceń stałych.
Dodatkowo nasz system oferuje wiele przydatnych funkcjonalności posiadaczom kont firmowych.

 

Zobacz szczegóły
 
 

Bezpieczeństwo

Zabezpieczenia po stronie Banku

W Alior Banku dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pieniędzy. W naszym Systemie Bankowości Internetowej stosujemy szereg zabezpieczeń, do których zaliczają się kody SMS, hasło maskowane, obrazek bezpieczeństwa, klawiatura wirtualna, informacja o logowaniu, certyfikat bezpieczeństwa, powiadomienia. Firmom oferujemy dodatkowe zabezpieczenia: wielopodpis, uprawnienia, klucz elektroniczny na nośniku USB.

Zobacz szczegóły

Zasady, których powinieneś przestrzegać

Aby korzystanie z Systemu Bankowości Internetowej było w pełni bezpieczne, konieczne jest także przestrzeganie przez Ciebie kilku podstawowych zasad, do których należą: bezpieczne logowanie, korzystanie z rekomendowanych przeglądarek, dbanie o bezpieczeństwo komputera oraz bezpieczne autoryzowanie zlecanych transakcji.

Zobacz szczegóły
 
 

Pierwsze logowanie

Pierwsze logowanie do systemu Bankowości Internetowej polega na wpisaniu Identyfikatora, a następnie hasła startowego. Hasło to otrzymasz SMS-em (na podany przy podpisywaniu umowy numer telefonu komórkowego) po wpisaniu Identyfikatora. W kolejnym kroku poproszony zostaniesz o ustalenie nowego hasła dostępu, którym od tej chwili będziesz się posługiwał.

Zobacz szczegóły

 
 

Gdziekolwiek jesteś, masz bank zawsze pod ręką.

bankowość mobilnaplacówki i bankomatyprodukty i usługipytania i odpowiedzi
 
 

Pytania i odpowiedzi

Szukasz precyzyjnej odpowiedzi na tematy dotyczące Systemu Bankowości Internetowej? Nie wiesz jak się zalogować, zapomniałeś hasła, nie otrzymałeś kodu SMS, a może nie wiesz, do czego służy obrazek bezpieczeństwa? Sprawdź odpowiedzi!

Przykładowe pytania:

  • W jaki sposób logować się przy pomocy hasła maskowanego?
  • Co mam zrobić, jeśli zapomniałem hasła do logowania?
Zobacz wszystkie
 

 

Ostatnio odwiedzone przez Ciebie strony produktów:

Brak zapamiętanych pozycji

Ostatnio odwiedzone przez Ciebie strony narzędzi:

Brak zapamiętanych pozycji