Mapa Okazji - najlepsze oferty zawsze pod ręką!

Mapa Okazji to Program Rabatowy, w ramach którego możesz korzystać ze zniżek i atrakcyjnych ofert promocyjnych w tysiącach punktów sprzedaży partnerów Programu w całym kraju.

W każdym miejscu i w każdej chwili za pomocą aplikacji mobilnej Mapa Okazji możesz sprawdzić oferty w Twojej okolicy. Funkcja geolokalizacji poprowadzi Cię do wybranego miejsca. Rabat otrzymasz od razu podczas płatności za zakupy!

Jak skorzystać z rabatu?
Z ofert promocyjnych dostępnych w Programie możesz skorzystać na dwa sposoby:

Instalując w  telefonie aplikację mobilną Mapa Okazji

Pobierz aplikacją na telefon
z systemem Android
Pobierz aplikację na system
iOS (iPhone)
   


Używając mapy i wyszukiwarki online na stronie https://mapaokazji.alior.pl

Aby skorzystać z wybranych ofert wystarczy zapłacić w danym punkcie kartą płatniczą Alior Banku. Jeśli dany punkt nie oferuje płatności kartą, należy okazać kartę sprzedawcy, a płatność, po uwzględnieniu rabatu, zrealizować gotówką.

Co odróżnia Mapę Okazji od innych programów rabatowych?

  • Aplikacja mobilna
    Dostęp za pośrednictwem telefonu do informacji o ofertach promocyjnych umożliwia oszczędzanie na zakupach w dowolnym miejscu i czasie. Zaawansowane opcje wyszukiwania pozwalają odnaleźć wszystkie interesujące oferty w pobliżu konkretnej lokalizacji, dzięki czemu korzystanie z wyjątkowych okazji możliwe jest nawet w trakcie urlopu czy podróży służbowej.
  • Stała dostępność ofert
    W przeciwieństwie do popularnych serwisów zakupów grupowych, oferty w Programie nie są aktualne tylko przez jeden dzień czy tydzień. Większość rabatów jest stałą ofertą banku, a inne mają określony czas obowiązywania.
  • Różnorodność ofert
    Nie ograniczamy Programu do jednej kategorii produktów i usług. Nie ograniczamy także grona partnerów Programu tylko do dużych firm. Każdy partner może zaproponować klientom Alior Banku swoją ofertę na promocyjnych warunkach – zarówno duże sieci, jak i małe, lokalne firmy.

Polecam stronę Alior Banku
Alior Bank:
 zamknij wyślij 

Ostatnio odwiedzone przez Ciebie strony produktów:

Ostatnio odwiedzone przez Ciebie strony narzędzi:

Brak zapamiętanych pozycji