Chcesz zapytać o ten produkt?

Skontaktuj się
z naszym
konsultantem,
dzwoniąc na numer
infolinii 19 502
(z zagranicy:
+48 12 19 502),
lub skorzystaj
z formularza
kontaktu.

Spakuj wszystkie raty w jedną, lżejszą! W Alior Banku możesz zamienić wszystkie płatności – m.in. za pożyczki gotówkowe, ratalne, samochodowe i karty kredytowe – w jedną niską ratę.

Kredyt Konsolidacyjny w Alior Banku to:

  • gwarancja najniższej raty - niższej niż raty kredytów konsolidacyjnych w innych bankach;
  • najdłuższy na rynku okres kredytowania – nawet do 10 lat;
  • wysoka maksymalna kwota kredytu – do 150 tys. zł;
  • minimum formalności - możliwość otrzymania kredytu, bez konieczności dostarczania opinii innych banków, jeśli informacja o kredycie jest w BIK.

Jak skorzystać z „gwarancji najniższej raty”?

Jeśli przed skorzystaniem z naszej pożyczki lub w dowolnym momencie jej trwania inny bank zaproponuje Ci mniejszą ratę, my przebijemy jego ofertę i zapewnimy Ci lepsze warunki. Dostaniesz niższą ratę przy takich samych: kwocie i okresie pożyczki.

Aby Alior Bank zaoferował Ci ratę niższą niż w innym banku, wystarczy, że przedstawisz formularz informacyjny z tego banku, potwierdzający warunki wnioskowanej pożyczki:
•    na taką samą kwotę i okres – jeśli przyniesiesz formularz przed lub do 15 dni po podpisaniu umowy,
•    na okres i kwotę netto pozostające w danym momencie do spłaty w Alior Banku – jeśli przyniesiesz formularz po 15 dniach od zawarcia umowy.

Oferta dotyczy niezabezpieczonych kredytów konsolidacyjnych i pożyczek gotówkowych. Szczegóły oferty oraz okres jej obowiązywania w regulaminie.

Bank spłaci stare kredyty korzystniejszym kredytem Alior Banku.
Przelewamy środki z pożyczki bezpośrednio na rachunki kredytowe wskazane w umowie i spłacamy tym samym za Ciebie zobowiązania w innych bankach.

Jeśli skutecznie polecisz ten (lub inny) produkt rodzinie bądź znajomym, możesz otrzymać premię od banku - szczegóły na stronie programu rekomendacyjnego.

 


 Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 17 726 zł, liczba rat: 54, oprocentowanie nominalne: 11,5%, składka na ubezpieczenie na życie: 3 510,10 zł, opłata przygotowawcza: 431,18 (1,99%) zł, kwota odsetek: 6 186,66 zł, RRSO: 23,84 %, rata: 515,82 zł, całkowity koszt: 10 127,94 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 27 853,94 zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Warunki oferty – wg stanu na 16.01.2015 r.

Polecam stronę Alior Banku
Alior Bank:
 zamknij wyślij 

Ostatnio odwiedzone przez Ciebie strony produktów:

Ostatnio odwiedzone przez Ciebie strony narzędzi:

Brak zapamiętanych pozycji