Chcesz zapytać o ten produkt?

Skontaktuj się
z naszym
konsultantem,
dzwoniąc na numer
infolinii 19 502
(z zagranicy:
+48 12 19 502),
lub skorzystaj
z formularza
kontaktu.

Spakuj wszystkie raty w jedną, lżejszą! W Alior Banku możesz zamienić wszystkie płatności – m.in. za pożyczki gotówkowe, ratalne, samochodowe i karty kredytowe – w jedną niską ratę.

Kredyt Konsolidacyjny w Alior Banku to:

  • gwarancja najniższej raty kredytu;
  • najdłuższy na rynku okres kredytowania – nawet do 10 lat;
  • wysoka maksymalna kwota kredytu – do 150 tys. zł bez zabezpieczeń i poręczeń;
  • minimum formalności - możliwość otrzymania kredytu, bez konieczności dostarczania opinii innych banków, jeśli informacja o kredycie jest w BIK;
  • możliwość konsolidacji zarówno zobowiązań niezabezpieczonych, jak i zabezpieczonych w złotych polskich. Konsolidowane zobowiązania nie obciążają Twojej zdolności kredytowej.

Jak skorzystać z „gwarancji najniższej raty”?

Jeśli przed skorzystaniem z naszej oferty lub nawet 2 tygodnie później inny bank zaoferuje Ci mniejszą ratę, my przebijemy jego ofertę i zapewnimy Ci lepsze warunki. Dostaniesz niższą ratę przy takim samym okresie kredytowania i kwocie kredytu.

Aby Alior Bank zaoferował Ci ratę niższą niż w innym banku, wystarczy, że przedstawisz formularz informacyjny z innego banku (z wyjątkiem formularzy wypełnianych przez pośredników kredytowych), wypełniony zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim. Formularz ten powinien potwierdzać warunki wnioskowanego kredytu oraz zawierać informacje m.in. o całkowitej kwocie kredytu, liczbie i wysokości rat, stopie oprocentowania i RRSO. Jeśli składasz wniosek o kredyt u pośrednika kredytowego lub oprocentowanie kredytu ma być niższe od wartości określonej w regulaminie, powinieneś dodatkowo przedstawić umowę kredytową zawartą z innym bankiem.

Oferta dotyczy niezabezpieczonych kredytów konsolidacyjnych i pożyczek gotówkowych. Szczegóły oferty oraz okres jej obowiązywania w regulaminie (obowiązuje do 30.04.2014)  

 

Bank spłaci stare kredyty korzystniejszym kredytem Alior Banku.
Przelewamy środki z pożyczki bezpośrednio na rachunki kredytowe wskazane w umowie i spłacamy tym samym za Ciebie zobowiązania w innych bankach.

Jeśli skutecznie polecisz ten (lub inny) produkt rodzinie bądź znajomym, możesz otrzymać premię od banku - szczegóły na stronie programu rekomendacyjnego.

 


 

Przykład reprezentatywny. 18 500 zł, lliczba rat: 57, oprocentowanie nominalne: 11,5%, składka na ubezpieczenie na życie: 4 043,46 zł, opłata przygotowawcza: 694,82 zł (2,99%), kwota odsetek: 7 044,26 zł, RRSO: 24,92%, rata: 531,27 zł, całkowity koszt: 11 782,54 zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Warunki oferty – wg stanu na 1.07.2014 r.
Gwarancja najniższej raty kredytu konsolidacyjnego dotyczy porównania aktualnej oferty Alior Banku z ofertą kredytu konsolidacyjnego innego banku przedstawionej na formularzu informacyjnym lub umowie z innego banku (zgodnie z warunkami regulaminu) nie starszych niż 14 dni od dnia wydania formularza lub podpisania umowy.

Polecam stronę Alior Banku
Alior Bank:
 zamknij wyślij 

Ostatnio odwiedzone przez Ciebie strony produktów:

Ostatnio odwiedzone przez Ciebie strony narzędzi:

Brak zapamiętanych pozycji