Logo Great Place to Work

Praktyki i staże

Alior Bank poszukuje ambitnych i chętnych do nauki studentów, młodych osób. Dla absolwentów i studentów ostatniego roku przygotowaliśmy dwa programy stażowe – "Akademia Alior" i "Rozwiń Skrzydła z Aliorem". Studentów 3. roku i wyższych lat studiów zapraszamy na praktyki w ramach programu „Start z Aliorem”.

Staż "Akademia Alior" - w oddziałach Alior Banku w całym kraju
 

Czym jest "Akademia Alior"?

Jest to dwumiesięczny, płatny program stażowy  skierowany do osób  młodych, przedsiębiorczych i odważnych. Staż daje możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w strukturach sprzedażowych Alior Banku.

Jak sprawdzić, czy ten staż jest dla Ciebie?

 • Chcesz pracować w sprzedaży (bezpośrednia obsługa klienta)?
 • Interesuje Cię branża finansowa i chcesz dołączyć do zespołu najnowocześniejszego Banku w Polsce?
 • Cechuje Cię optymizm i z entuzjazmem podejmujesz nowe wyzwania?
 • Lubisz zmiany i uważasz, że stabilizacja to nuda?
 • Jesteś ciekawy ludzi i otwarty na ich potrzeby?
 • Jesteś absolwentem lub studentem 5. roku studiów ekonomicznych, finansowych, matematycznych  bądź pokrewnych?
 • Możesz zaangażować się w pełnym wymiarze godzin (40 godzin w tygodniu)?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś min. 7 razy TAK - wyślij do nas swoją aplikację!


Jak wygląda staż?

 • Twoim miejscem pracy jest dedykowany Oddział Alior Banku w mieście, do którego aplikujesz.
 • Podczas stażu towarzyszy Ci mentor, który jest odpowiedzialny za wdrożenie i zapoznanie ze specyfiką pracy. Dzięki niemu zdobędziesz umiejętności niezbędne w przyszłej pracy zawodowej.
 • Staż rozpoczyna się specjalnym programem szkoleniowym, który trwa dwa tygodnie. Kolejny etap stażu odbywa się w Oddziale, w którym wykonujesz zadania przygotowane przez Dyrektora Oddziału oraz Zespół Rekrutacji i Rozwoju.

Co Cię czeka po stażu?

"Akademia Alior" charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością - 95% absolwentów minionych edycji programu stażowego otrzymało ofertę pracy. Nasza oferta uzależniona jest od potencjału stażysty, poziomu zaangażowania oraz indywidualnych preferencji każdego uczestnika.

Możesz zostać:

 • Bankierem Transakcyjnym,
 • Bankierem Klienta Indywidualnego,
 • Bankierem Klienta Biznesowego,
 • Menedżerem placówki Alior Bank Express.

Obecnie prowadzimy rekrutację do kolejnej już, XIX edycji programu, do której zapraszamy właśnie Ciebie!
Zainteresowane osoby zachęcamt do przesłania swojego CV  poprzez zakładkę kariera /aktualne ogłoszenia.
Na zgłoszenia czekamy do 20.03.2014 r.

  

Staż „Rozwiń skrzydła z Aliorem” (Wakacyjny staż w centrali)

„Rozwiń Skrzydła z Aliorem” to trzymiesięczny staż skierowany do absolwentów i studentów 5. roku, którzy swoją przyszłość chcieliby związać z bankowością (niekoniecznie jednak w sferze obsługi Klienta).

Propozycja dla osób, które lubią realizować się w zadaniach projektowych i widzą swoją przyszłość w Centrali Banku (Kraków, Warszawa). Zapraszamy studentów i absolwentów, którzy interesują się np. marketingiem, prawem bankowym, analizami, projektami strategicznymi, rekrutacją lub pracą innych departamentów merytorycznych.

 

Praktyka „Start z Aliorem” (Praktyka w centrali i oddziałach)

Program miesięcznych bezpłatnych praktyk, skierowany do studentów 3. roku i wyższych lat studiów, którzy interesują się finansami, a szczególnie bankowością.

Do udziału zachęcamy osoby samodzielne, odpowiedzialne, o bardzo dobrych zdolnościach interpersonalnych, osiągające dobre wyniki w nauce, mogące wykazać się również aktywnością pozanaukową, potrafiące pracować w zespole.

Praktyki mogą odbywać się w ciągu całego roku, już teraz można przesyłać zgłoszenia do programu.

 Osoby zainteresowane stażem "Rozwiń skrzydła z Aliorem" lub praktyką "Start z Aliorem" prosimy o wysyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@alior.pl
W temacie maila prosimy o umieszczenie nazwy programu stażowego lub praktyki oraz informacji o preferowanym miejscu praktyki.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych w Alior Bank S.A., zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Ostatnio odwiedzone przez Ciebie strony produktów:

Brak zapamiętanych pozycji

Ostatnio odwiedzone przez Ciebie strony narzędzi:

Brak zapamiętanych pozycji