Zgarnij do 600 zł rocznie z kartą kredytową OK!

Zasady promocji:

  •  od 15.10.2018 do 31.01.2019 wypełnij  formularz; bankier oddzwoni i przez telefon spisze wniosek o Kartę kredytową OK!,
  • podpisz umowę (warunkiem jest pozytywna weryfikacja wniosku),
  • płać kartą kredytową OK! bezgotówkowo za pomocą Apple Pay lub Google Pay. Łączna miesięczna wartość tych płatności powinna wynosić minimum 100 zł (nie wlicza się transakcji zwróconych i anulowanych),
  •  Alior Bank co miesiąc zwróci Ci na rachunek karty kredytowej 5% wartości tych transakcji, nie więcej niż 50 zł miesięcznie (max 600 zł rocznie).
Promocja trwa przez 12 miesięcy licząc od 1. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wydania karty kredytowej.

RRSO 15,2%


 

Wypełnij formularz - oddzwonimy do Ciebie


  • Decyzja o przyznaniu karty kredytowej i wysokość limitu zależą od zdolności kredytowej klienta.
  • Pełna informacja o karcie, w tym o opłatach i prowizjach jest dostępna na www.aliorbank.pl i w placówkach Alior Banku. W promocji mogą wziąć udział tylko ci klienci indywidualni, którzy na dzień 14.10.2018 r. nie posiadali żadnego rachunku karty kredytowej w Alior Banku. RRSO – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym użyte w niniejszym materiale określenie oznacza: karta kredytowa – karta płatnicza kredytowa, transakcja – transakcja płatnicza.