Alior 4 Trader DEMO

Cały świat w jednym miejscu!

aplikacja dostępna w wersji

przeglądarkowej i desktopowej

darmowe konto

i aplikacja demonstracyjna
Twoja opinia jest dla nas ważna - podziel się nią z nami!
Napisz do nas na adres kontakt.bm@alior.pl lub zadzwoń na naszą Infolinię dostępną pod numerem 19 503. Nasi konsultanci czekają na Ciebie 24h na dobę przez 5 dni w tygodniu.

Co nowego?

Alerty mają za zadanie wspieranie Inwestora - dzięki nim nie musisz cały czas śledzić rynku. Tworząc swoją strategię, możesz ustawić warunki, po spełnieniu których alarm się aktywuje.

W platformie Alior 4 Trader Demo alerty możesz ustawić już jednym kliknięciem myszy wybierając poziom, przy którym ma on zostać aktywowany.
Aplikacja Alior 4 Trader Demo posiada nowoczesny design, a jednocześnie jest bardzo prosta w obsłudze.
Wszystkie najważniejsze informacje i funkcje są dostępne na ekranie głównym.

Do tego jest w pełni konfigurowalna. Aplikację możesz dostosować do siebie i swoich potrzeb, zmieniając informacje dostępne na pulpicie.
Alior 4 Trader Demo jest doskonałym narzędziem do analizy technicznej. Mnogość wskaźników oraz dowolnie ustalane zakresy czasu (od tickowego do kilkudniowego) są nieocenioną pomocą każdego Inwestora wykorzystującego analizę techniczną do określania decyzji inwestycyjnych.

Platforma daje możliwość wyszukiwania wylistowanych formacji analizy technicznej m.in. formację Gartleya, podwójny szczyt/dołek, historyczne punkty zwrotne. Wystarczy zaznaczyć wybrany obszar wykresu i gotowe - aplikacja sama znajduje formacje.
Wynik z inwestycji uzyskany w wersji demonstracyjnej systemu transakcyjnego może różnić się od wyników osiągniętych w realnym inwestowaniu na rynku. W przypadku faktycznie zawieranych transakcji pamiętaj, że:
Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej.
71% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD.
Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

 

Jak zacząć korzystać z Platformy DEMO?

To proste – wystarczy kilka minut!

Pobierz i zainstaluj aplikację
lub skorzystaj z wersji przeglądarkowej
 
Zaloguj się
przy pomocy danych przesłanych na adres email!
Nie czekaj – już teraz zainstaluj Alior 4 Trader DEMO!
step icon Zadaj pytanie przez
formularz kontaktowy
step icon Zadzwoń na infolinię
19 503

Ryzyko Inwestycyjne

Alior Bank S.A. informuje, że z każdą inwestycją wiąże się ryzyko poniesienia straty. Stopień ryzyka zależy od rodzaju i klasy aktywów będących przedmiotem inwestycji. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnej należy, oprócz prognozy potencjalnego zysku, określić także czynnika ryzyka, jakie mogą wiązać się z daną inwestycją. 

Prosimy o zapoznanie się z Informacją na temat ryzyk związanych z inwestowaniem – Pobierz PDF.

Alior 4 Trader DEMO

Cały świat w jednym miejscu!