Oferta publiczna spółki SARE SA

Zapisy tylko do 2 lutego 2016 r.! 

27

Stycznia

02

Lutego

SARE SA

E-MAIL MARKETING
- lider wśród dostawców usług e-marketingu
- autorski system SARE - zaawansowane narzędzie do prowadzenia zintegrowanej, precyzyjnie targetowanej komunikacji w kanałach e-mail i mobile
- budowa stałych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami oraz innymi adresatami Twoich działań.

Obszary działalności

Od 10 lat działamy na rynku szeroko pojętego e-marketingu i wsparcia sprzedaży. Innowacyjny, ciągle rozwijany wachlarz usług całej Grupy jest dopasowany do panujących trendów w Internecie. Kreujemy nową jakość w komunikacji online. Dostarczamy unikalne, autorskie rozwiązania, komplementarne usługi i profesjonalne narzędzia analityczne. Tworzymy strategie komunikacji, dostarczamy narzędzia i wiedzę, budujemy relacje z odbiorcami i zapewniamy ich lojalność. Od lat pracujemy dla czołowych polskich i międzynarodowych marek współtworząc ich sukcesy. Obiecujące prognozy dla branży zachęcają do dalszego doskonalenia usług Grupy. Koncentrujemy się również na ekspansji usług Grupy na rynkach zagranicznych. Od wielu lat obsługujemy klientów z całego świata, podpisując kolejne znaczące kontrakty. Zdobyliśmy uznanie w ponad 38 krajach na całym świecie. Zapotrzebowanie na usługi jakie oferujemy ciągle rośnie a my staramy się dopasować do oczekiwań nawet tych najbardziej wymagających klientów. Naszym celem jest zwiększanie sprzedaży przy jednoczesnym zmniejszaniu kosztów na działania marketingo-sprzedażowe poprzez automatyzację wszelkich dostępnych kanałów komunikacji w Internecie.            

Misja

Tworząc nowe możliwości związane z wykorzystaniem poczty elektronicznej staramy się, aby była ona jednym z najskuteczniejszych mediów w komunikacji rynkowej.
Nieustannie budujemy świadomość, edukujemy i rozwijamy narzędzia systemu SARE. Pokazujemy jak działać, by osiągać najlepsze efekty. Mamy na koncie dziesiątki publikacji, prelekcji i wykładów. Realizujemy badania, opracowujemy raporty i analizy, przewodzimy inicjatywom branżowym. W ten sposób tworzymy rynek e mail marketingu w Polsce.

Informacje o emisji akcji

Data rozpoczącia subskrypcji 27.01.2016 r.
Data zakończenia subskrypcji 02.02.2016 r.
Cena maksymalna 24,50 PLN
Planowany przydział akcji do 04.02.2016 r.
Prowizja za zakup akcji 0,29% min. 3 zł
Wielkość zapisu min. 30 akcji 

Oferta Biura Maklerskiego Alior Banku

  • Szybkość i wygoda - możesz otworzyć rachunek brokerski i złożyć zapis w ciągu kilka minut - wystarczy wypełnić wniosek internetowy i potwierdzić umowę przelewem z innego Banku
  • Dostępność - z oferty możesz też skorzystać w dowolnym z ponad 200 oddziałów lub za pośrednictwem systemu bankowości internetowej
  • Niskie koszty - bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku brokerskiego,
  • Tylko 0,29% prowizji przy zapisie- bez względu na wybrany kanał zapisu
  • Wygoda i funkcjonalność - pełna integracja usług bankowych i brokerskich
Nie jesteś jeszcze Klientem Alior Banku?

Aby skorzystać z oferty, wystarczy wypełnić wniosek online i założyć rachunek brokerski z zapisem na akcje za pomocą przelewu z innego banku.

Sprawdź, jak to zrobić
    Jesteś już naszym Klientem?

Możesz otworzyć rachunek brokerski i zapisać się na akcje w ciągu zaledwie kilku minut za pośrednictwem Systemu Bankowości Internetowej.

Sprawdź, jak założyć rachunek brokerski z zapisem na akcje
 
step icon Możesz także odwiedzić dowolny oddział Alior Banku
step icon lub zadzwonić na infolinię
19 503

Nota prawna

Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie promocyjny oraz reklamowy i nie stanowi oferty ani zaproszenia do nabycia akcji Sare SA („Spółka”). Jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o ofercie publicznej akcji Spółki i Spółce jest prospekt emisyjny sporządzony w związku z ofertą publiczną i dopuszczeniem akcji Spółki do obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Prospekt emisyjny został opublikowany i jest dostępny na stronie internetowej  Spółki (http://www.sare.pl), oraz Dom Maklerski BOŚ S.A. (www.bossa.pl). Niniejszy materiał nie może być rozpowszechniany w Stanach Zjednoczonych Ameryki, Kanadzie, Australii i Japonii.