Oferta publiczna akcji spółki
Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.

Zapisy tylko do 03.11.2016 r.


 

27

Października

03

Listopada

BIK S.A.

Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. tworzy Grupę Kapitałową, w której jest jednostką dominującą. Grupa BIK działa na rynku nieruchomości komercyjnych, specjalizując się przede wszystkim w budowie, wynajmie i zarządzaniu nowoczesnymi powierzchniami magazynowymi.

Innowacyjność

Główną działalnością Emitenta i jego Grupy jest realizacja nowoczesnych obiektów magazynowych. Realizowane obiekty to magazyny składające się z niewielkich modułów, tzw. SBU – Small Business Unit. Obiekty charakteryzują się maksymalną elastycznością, najemcy mają możliwość dowolnego łączenia poszczególnych modułów magazynowych w zależności od swoich potrzeb i wymagań, dodatkowo mają w ramach wynajmowanej powierzchni możliwość korzystania ze sporej ilości doków, co wyraźnie odróżnia obiekty Emitenta od tego co oferują na rynku podmioty konkurencyjne.
 

Obszary działalności

Spółka do tej pory zrealizowała inwestycje w następujących lokalizacjach: Kraków, Ożarów Mazowiecki, Pruszcz Gdański,Sosnowiec, Chorzów, Puławy i Bielsko-Biała. Nieruchomości, które tam powstały, dysponują prawie 85 000 m2 nowoczesnej powierzchni komercyjnej. Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. poza realizowaniem obiektów komercyjnych pod wynajem, świadczy usługi Zarządzania Nieruchomościami Komercyjnymi na etapie realizacji inwestycji oraz w trakcie funkcjonowania obiektu.

Strategia rozwoju

Grupa w ramach realizowanej strategii inwestuje w parki handlowe (retail parki) o powierzchni użytkowej nie większej niż 10 tys. m2 w miastach o średniej wielkości. Realizowane przez Emitenta obiekty w założeniu, mają być pierwszymi tego typu inwestycjami w danym mieście lub okolicy. Emitent kieruje swoją ofertę do najemców, którzy najczęściej nie są jeszcze obecni w danej miejscowości. Realizowane obiekty handlowe mają w pierwszej kolejności zaspokajać potrzeby lokalnej społeczności, mieszkającej w ich najbliższym sąsiedztwie.
 

Informacje o emisji akcji

 
Data rozpoczęcia zapisów: 27.10.2016 r.
Data zakończenia zapisów: 03.11.2016 r.
Cena po jakiej przyjmowane będą zapisy: 18,00 zł
Planowany termin przydziału akcji 07.11.2016 r.
Prowizja za zakup 0,29% min 3zł
Wielkość zapisu min.20 szt. max. 50 000 szt.

Oferta Biura Maklerskiego Alior Banku

  • Dostępność - z oferty możesz skorzystać w dowolnym z oddziałów lub za pośrednictwem systemu bankowości internetowejej
  • Niskie koszty - bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku brokerskiego
  • Wygoda i funkcjonalność - pełna integracja usług bankowych i brokerskich
step icon Możesz także odwiedzić dowolny oddział Alior Banku
step icon lub zadzwonić na infolinię
19 503

Nota prawna

Niniejszy materiał ma charakter wyłączenie promocyjny i nie stanowi oferty ani zaproszenia do nabywania papierów wartościowych. Jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o BIURO INWESTYCJI KAPITAŁOWYCH S.A. („Spółka”) oraz o ofercie publicznej akcji Spółki w Polsce jest Prospekt Emisyjny Spółki, wraz z opublikowanymi aneksami i komunikatami aktualizującymi, udostępniony do publicznej wiadomości na stronie internetowej Spółki (www.bik.com.pl), jak również na stronie internetowej Oferującego – Dom Maklerski Banku Ochrony  Środowiska SA (www. bossa.pl). Oferta Publiczna jest adresowana do rezydentów Rzeczypospolitej Polskiej.