Oferta publiczna akcji spółki
DINO Polska S.A.


Zapisy tylko do 03.04.2017 r.


 

22

Marca

03

Kwietnia

DINO Polska S.A.

Grupa Dino jest najszybciej rozwijającą się siecią supermarketów proximity w Polsce, zarówno pod względem średniej rocznej stopy wzrostu przychodów, jak i liczby sklepów w latach 2010-2015 oraz drugą najszybciej rosnącą siecią na całym rynku handlu detalicznego artykułami spożywczymi w Polsce.

Misja

Główną misją grupy jest być jak najbliższej klienta i jego potrzeb. Siłą sukcesu jest świeżość i jakość towaru, jak również zadowolenie personelu, ktore przekłada się na satysfakcję klienta.

Historia rozwoju

Idea marketów „najbliżej Ciebie” została stworzona w 1999 r., kiedy na fundamencie polskiego kapitału, na terenie województwa wielkopolskiego, powstały pierwsze sklepy Dino. W kolejnych latach trwały systematyczne prace zarówno nad rozwojem sieci w nowych lokalizacjach, jak i jakością oraz komfortem robienia zakupów przez klientów. Dziś Grupa Dino jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów proximity w Polsce – zarówno pod względem liczby sklepów jak i przychodów ze sprzedaży.

Informacje o subskrypcji akcji

 
Data rozpoczęcia sprzedaży: 22.03.2017 r.
Data zakończenia sprzedaży: 03.04.2017 r.
Cena po jakiej będą przyjmowane zapisy: 33,50 PLN
Planowany termin przydziału akcji 12.04.2017 r.
Prowizja za zakup brak prowizji
Wielkość zapisu min. 1 szt. max. 800 000 szt.

Oferta Biura Maklerskiego Alior Banku

  • Dostępność - z oferty możesz skorzystać w dowolnym z oddziałów lub za pośrednictwem systemu bankowości internetowejej
  • Niskie koszty - bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku brokerskiego
  • Wygoda i funkcjonalność - pełna integracja usług bankowych i brokerskich
step icon Możesz także odwiedzić dowolny oddział Alior Banku
step icon lub zadzwonić na infolinię
19 503

Nota prawna

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o nabyciu papierów wartościowych spółki Dino Polska S.A. („Spółka”). Prospekt („Prospekt”) przygotowany w związku z ofertą publiczną papierów wartościowych Spółki i ich dopuszczeniem i wprowadzeniem do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., zatwierdzony przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 17 marca 2017 r., jest jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o Spółce, papierach wartościowych Spółki oraz ofercie publicznej papierów wartościowych Spółki w Polsce. Prospekt jest publicznie dostępny na stronie internetowej Spółki (www.marketdino.pl) oraz, w celach informacyjnych, na stronie internetowej Oferującego – Powszechnej Kasy Oszczędności Banku Polskiego S.A. Oddział – Dom Maklerski PKO Banku Polskiego w Warszawie (www.dm.pkobp.pl).