Oferta publiczna obligacji
spółki Ghelamco Invest Sp. z o.o.

Zapisy tylko do 29 marca 2016 roku


 

11

Marca

29

Marca

Ghelamco Invest Sp. z o.o.

Zbuduj swoją finansową przyszłość
W Polsce Grupa Ghelamco jest obecna od ponad 24 lat, działając poprzez spółki celowe znajdujące się, od 2007 roku, w całkowitym posiadaniu cypryjskiej spółki holdingowej Granbero Holdings Limited. Wraz ze wszystkimi polskimi podmiotami zależnymi spółka ta reprezentuje działalność Grupy Ghelamco w Polsce, działając na rynku polskim pod komercyjną nazwą „Ghelamco”.

Innowacyjność

Wysoką jakość oferty firmy potwierdzają liczne nagrody zarówno dla dewelopera (Developer and general contractor of the year 2013 – nadana przez magazyn Builder, Business Achievement of the Year in CEE for 2013 nadana przez Eurobuild Awards; za uzgodnienie i podpisanie umowy finansowania projektu Warsaw Spire, dwukrotnie tytuł Office Developer of the Year in CEE w latach 2012 i 2011 nadany przez Eurobuild Awards, siedmiokrotnie tytuł Office Developer of the Year in Poland w latach 2013, 2012, 2011, 2010, 2008, 2007, 2006 nadany Construction and Investment Journal), jak i budynków, m.in.: T-mobile Office Park, Senator, Warsaw Spire, Mokotów Nova. 
 

Obszary działalności

Oferta Ghelamco jest zróżnicowana: oprócz biurowców klasy „A” obejmuje projekty mieszkaniowe o wysokiej jakości, prowadzone od 2008 r. pod marką Ghelamco Residential. Spółka dodatkowo dywersyfikuje działalność wchodząc do sektora handlowego (niewielkie centra handlowe w najlepszych lokalizacjach). Rezultatem wieloletniego doświadczenia na polskim rynku jest oddanie do użytku prawie 500.000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej oraz magazynowej oraz sprzedaż 20 projektów (w latach 2002 - 2014) o wartości ponad 5 miliardów złotych.

Strategia rozwoju

Spółka Ghelamco jest w trakcie budowy m.in. Warsaw Spire, największego kompleksu biurowego powstającegp obecnie w Europie, a zarazem największej do tej pory inwestycji w Warszawie. Ponadto w trakcie budowy są także: Wołoska 24, Łucka/Woronia, Plac Vogla.  

 

Informacje o emisji obligacji

 
Data rozpoczęcia subskrypcji 11.03.2016 r.
Data zakończenia subskrypcji 29.03.2016 r.
Cena Emisyjna zmienna, uzależniona od dnia złożenia zapisu
Planowany termin przydziału obligacji: 30.03.2016 r.
Planowany Dzień Emisji: 7.04.2016 r.
Data wykupu 30.03.2020 r. (obligacje 4-letnie)
Planowany termin wprowadzenia obligacji na GPW: 14 kwietnia 2016 r.
Prowizja za zakup obligacji brak prowizji
Wielkość zapisu min. 1 i max. 300 000 obligacji
Oprocentowanie obligacji zmienne, 4% + WIBOR 6M (odsetki wypłacane półrocznie)

Oferta Biura Maklerskiego Alior Banku

  • Szybkość i wygoda - możesz otworzyć rachunek brokerski i złożyć zapis w ciągu kilka minut - wystarczy wypełnić wniosek internetowy i potwierdzić umowę przelewem z innego Banku
  • Dostępność - z oferty możesz też skorzystać w dowolnym z oddziałów lub za pośrednictwem systemu bankowości internetowejej
  • Niskie koszty - bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku brokerskiego
  • Brak prowizji przy zapisie bez względu na wybrany kanał zapisu
  • Wygoda i funkcjonalność - pełna integracja usług bankowych i brokerskich
Nie jesteś jeszcze Klientem Alior Banku?

Aby skorzystać z oferty, wystarczy wypełnić wniosek online i założyć rachunek brokerski z zapisem na akcje za pomocą przelewu z innego banku.


Sprawdź, jak to zrobić
    Jesteś już naszym Klientem?

Możesz otworzyć rachunek brokerski i zapisać się na obligacje w ciągu zaledwie kilku minut za pośrednictwem Systemu Bankowości Internetowej
w zakładce Rynek pierwotny/Subskrypcja.

Sprawdź, jak to zrobić
 
step icon Możesz także odwiedzić dowolny oddział Alior Banku
step icon lub zadzwonić na infolinię
19 503

Nota prawna

Zaprezentowane w niniejszej publikacji informacje służą wyłącznie celom marketingowym i informacyjnym i nie stanowią oferty ani zaproszenia do zakupu lub subskrypcji bądź składania ofert na zakup obligacji Ghelamco Invest sp. z o.o.. Oferta przeprowadzana jest wyłącznie na podstawie prospektu emisyjnego (z ewentualnymi aneksami) zatwierdzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Wszelkie decyzje inwestycyjne powinny być podejmowane wyłącznie w oparciu o treść prospektu emisyjnego. Prospekt jest dostępny bezpłatnie na stronie emitenta http://www.ghelamco.be.