Oferta publiczna spółki Korporacja KGL S.A.

Zapisy do 25 listopada 2015 roku 

18

Listopada

25

Listopada

Korporacja KGL S.A.

Tworzywa nie z tej ziemi
Korporacja KGL S.A. to dostawca granulatów tworzyw termoplastycznych oraz opakowań spożywczych z tworzyw sztucznych, produkowanych w technologii termoformingu. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w branży KGL S.A. oferuje Państwu usługi na najwyższym poziomie. Nasza sieć oddziałów została stworzona w taki sposób, aby zapewnić wszystkim Klientom optymalny serwis na całym obszarze naszej działalności. Zespół kompetentnych pracowników, gotowych do podejmowania nowych wyzwań, jest do Państwa dyspozycji.

Obszary działalności

Korporacja KGL została założona w 1992 roku jako prywatna firma. Głównym celem jej działalności jest dystrybucja tworzyw termoplastycznych oraz produkcja pojemników z tworzyw sztucznych. Spółka swoją działalność prowadzi na terenie Polski oraz w krajach ościennych, gdzie firma posiada własne biura sprzedaży.

Korporacja KGL S.A. powstała z założonej w 1992 roku spółki cywilnej. Od początku działalności, jednym z filarów firmy, była sprzedaż tworzyw sztucznych na rynku polskim poprzez sieć własnych punktów dystrybucyjnych. Rozwój oferty produktowej, dostosowanej do oczekiwań odbiorców, pozwolił spółce na dynamiczny wzrost sprzedaży. 

W swojej działalności oprócz dystrybucji tworzyw termoplastycznych, Korporacja KGL S.A. również zajmuje się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych metodą termoformingu.

Strategia rozwoju

Strategicznym celem Korporacji KGL S.A. jest zaspokajanie potrzeb naszych Klientów w zakresie dostarczania surowców tworzyw sztucznych i opakowań oraz profesjonalne reprezentowanie dostawców na obsługiwanych przez nas rynkach. Stale poszerzamy gamę oferowanych przez nas produktów w oparciu o badania marketingowe oraz na bazie potrzeb naszych Klientów. Dążymy przede wszystkim do tego, aby znak i nazwa firmy kojarzyły się z solidnością i najwyższą jakością.

Działalność Korporacji KGL S.A. skupia się przede wszystkim wokół importu i dystrybucji tworzyw sztucznych oraz produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. Firma współpracuje z najlepszymi producentami, konsekwentnie rozszerzając gamę oferowanych polimerów, barwników, modyfikatorów i środków wspomagających przetwórstwo.

Poszerzanie kompetencji i zdobywanie nowych umiejętności są głównymi czynnikami sukcesu przedsiębiorstwa Korporacja KGL S.A. Dział handlowy, który tworzą pracownicy o wysokich kompetencjach i ścisła współpraca z dostawcami, zapewniają realizację zamówień z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klientów oraz pozwalają na budowanie stabilnych, dobrych relacji z partnerami handlowymi.

Strategia rozwoju Korporacji KGL S.A. opiera się na kompleksowej ofercie usług, od wspólnego projektowania wyrobu, doboru surowców do produkcji, aż po dostawy tych surowców. Katalog oferowanych tworzyw pozwala Klientom na optymalny dobór materiału, a dystrybucja, dzięki posiadanym przez firmę oddziałom, ułatwia dostęp do informacji i oferowanych surowców. Spółka zapewnia możliwość realizacji dostaw szerokiej gamy standardowych oraz specjalistycznych termoplastów z magazynów zlokalizowanych w Klaudynie koło Warszawy, Tychach oraz Kostrzynie Wielkopolskim.

Informacje o emisji akcji

Data rozpoczącia subskrypcji 18.11.2015 r.
Data zakończenia subskrypcji 25.11.2015 r.
Cena maksymalna 19 PLN
Planowany przydział akcji do 26.11.2015 r.
Prowizja za zakup akcji 0,29% min. 3 zł
Wielkość zapisu min. 30 akcji i max. 250 000 akcji

Oferta Biura Maklerskiego Alior Banku

  • Szybkość i wygoda - możesz otworzyć rachunek brokerski i złożyć zapis w ciągu kilka minut - wystarczy wypełnić wniosek internetowy i potwierdzić umowę przelewem z innego Banku
  • Dostępność - z oferty możesz też skorzystać w dowolnym z ponad 200 oddziałów lub za pośrednictwem systemu bankowości internetowej
  • Niskie koszty - bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku brokerskiego,
  • Tylko 0,29% prowizji przy zapisie bez względu na wybrany kanał zapisu
  • Wygoda i funkcjonalność - pełna integracja usług bankowych i brokerskich
Nie jesteś jeszcze Klientem Alior Banku?

Aby skorzystać z oferty, wystarczy wypełnić wniosek online i założyć rachunek brokerski z zapisem na akcje za pomocą przelewu z innego banku.

Sprawdź, jak to zrobić
    Jesteś już naszym Klientem?

Możesz otworzyć rachunek brokerski i zapisać się na akcje w ciągu zaledwie kilku minut za pośrednictwem Systemu Bankowości Internetowej.

Sprawdź, jak założyć rachunek brokerski z zapisem na akcje
 
step icon Możesz także odwiedzić dowolny oddział Alior Banku
step icon lub zadzwonić na infolinię
19 503

Nota prawna

Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter promocyjny, a jedynie prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o KGL S.A. i ofercie publicznej jego akcji w Polsce jest Prospekt emisyjny KGL S.A. dostępny na stronach internetowych: www.kgl.pl i www.bossa.pl.