Oferta publiczna spółki Krynica Vitamin S.A.

Zapisy do 2 grudnia 2015 roku


18

Listopada

02

Grudnia

Krynica Vitamin

Czołowy polski producent napojów
Jest czołowym polskim producentem napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych. Specjalizuje się w produkcji napojów dla marek własnych oraz usługowym rozlewie dla produktów markowych. W ofercie spółki są napoje energetyczne oraz funkcjonalne takie jak napoje: izotoniczne, hipotoniczne, napoje wspomagające metabolizm, witaminowe suplementy diety. Ofertę wzbogacają także wody funkcjonalne, nowoczesne napoje wieloowocowe, napoje z cząstkami owoców, alkopopy, cydry, malt drinki czy wybrane napoje z segmentu CSD.

Obszary działalności

Spółka Krynica Vitamin S.A. w Polsce współpracuje z większością sieci handlowych oraz właścicielami rozpoznawalnych i cenionych brandów napojowych.
Coraz silniej i skuteczniej konkuruje na rynkach zagranicznych.Dostarcza produkty private label oraz wyroby markowe między innymi do Niemiec, Szwecji, Francji, Słowacji, Czech, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji czy krajów nadbałtyckich. Poza tym, coraz silniej zaznacza swoją obecność na rynkach Bliskiego Wschodu.

Innowacyjność

Jest partnerem dla firm, które poszukują dobrze rotującego, nowoczesnego i smacznego napoju.
Stawia na kompleksowe rozwiązania – bada trendy rynkowe, wspiera kreowanie pomysłu, tworzy receptury w dziale R&D, przygotowuje dokumenty rejestracyjne, dobiera dostawców komponentów i opakowań. Napoje rozlewane w zakładzie spółki przechodzą szczegółową kontrolę w laboratorium. Na bieżąco sprawdzane są surowce używane do produkcji, a także jakość i właściwości gotowego napoju.

Strategia rozwoju

Celem nadrzędnym Grupy jest umacnianie czołowej pozycji na rynku polskim, jak również kreowanie silnej pozycji na rynkach zagranicznych, w celu zwiększenia wartości Grupy dla jej akcjonariuszy.
Strategia rozwoju Grupy polega również na ciągłej poprawie jakości produktów oraz obniżaniu kosztu jednostkowego produkcji. Spółka osiąga ten cel poprzez (i) optymalizację łańcucha dostaw, (ii) ograniczanie strat w procesie produkcji i strat magazynowych, (iii) rozwój technologiczny oraz (iv) udoskonalanie procesu planowania produkcji i zarządzania zapasami. Średnioterminowym celem jest również skuteczne wzmocnienie pozycji na rynku produkcji napojów CSD. Spółka planuje także wejście na rynek produkcji napojów proteinowych. 

Informacje o emisji akcji

Data rozpoczącia subskrypcji 18.11.2015 r.
Data zakończenia subskrypcji 2.12.2015 r.
Cena maksymalna 12,25 PLN
Planowany przydział akcji do 9.12.2015 r.
Prowizja za zakup akcji 0,29% min. 3 zł
Wielkość zapisu min. 1 akcji i max. 283 389 akcji

Oferta Biura Maklerskiego Alior Banku

  • Szybkość i wygoda - możesz otworzyć rachunek brokerski i złożyć zapis w ciągu kilka minut - wystarczy wypełnić wniosek internetowy i potwierdzić umowę przelewem z innego Banku
  • Dostępność - z oferty możesz też skorzystać w dowolnym z ponad 200 oddziałów lub za pośrednictwem systemu bankowości internetowej
  • Niskie koszty - bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku brokerskiego,
  • Tylko 0,29% prowizji przy zapisie bez względu na wybrany kanał zapisu
  • Wygoda i funkcjonalność - pełna integracja usług bankowych i brokerskich
Nie jesteś jeszcze Klientem Alior Banku?

Aby skorzystać z oferty, wystarczy wypełnić wniosek online i założyć rachunek brokerski z zapisem na akcje za pomocą przelewu z innego banku.

Sprawdź, jak to zrobić
    Jesteś już naszym Klientem?

Możesz otworzyć rachunek brokerski i zapisać się na akcje w ciągu zaledwie kilku minut za pośrednictwem Systemu Bankowości Internetowej.

Sprawdź, jak założyć rachunek brokerski z zapisem na akcje
 
step icon Możesz także odwiedzić dowolny oddział Alior Banku
step icon lub zadzwonić na infolinię
19 503

Nota prawna

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o nabyciu papierów wartościowych spółki Krynica Vitamin S.A. („Spółka”). Prospekt emisyjny („Prospekt”) przygotowany w związku z ofertą publiczną papierów wartościowych Spółki oraz ich dopuszczeniem i wprowadzeniem do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie („GPW”) jest jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o Spółce oraz ofercie publicznej papierów wartościowych Spółki w Polsce („Oferta”). W związku z Ofertą przeprowadzaną wyłącznie w Polsce oraz dopuszczeniem i wprowadzeniem papierów wartościowych Spółki do obrotu na GPW, został opublikowany Prospekt i jest dostępny na stronie internetowej Spółki (www.krynicavitamin.com), jak również na stronie internetowej Oferującego (www.trigon.pl). Niniejszy materiał nie jest przeznaczony do rozpowszechniania, bezpośrednio albo pośrednio, na terytorium albo Stanów Zjednoczonych Ameryki albo w innych państwach, w których publiczne rozpowszechnianie informacji zawartych w niniejszym materiale może podlegać ograniczeniom lub być zakazane przez prawo. Niniejszy materiał nie stanowi oferty sprzedaży papierów wartościowych ani zaproszenia do składania zapisów na lub nabywania papierów wartościowych.