Oferta publiczna akcji
Ten Square Games S.A.

Zapisy na akcje trwają od 12 do 18 kwietnia br.

 

Informacje o spółce i emisji

12

Kwietnia

18

Kwietnia

Ten Square Games S.A.
Grupa jest polskim producentem i wydawcą gier udostępnianych w modelu F2P (free to play) przeznaczonych na urządzenia mobilne (smartfony, tablety) oraz przeglądarki.

Informacje ogólne o spółce

Grupa jest polskim producentem i wydawcą gier udostępnianych w modelu F2P (free to play) przeznaczonych na urządzenia mobilne (smartfony, tablety) oraz przeglądarki. Spółka konkuruje na rynku globalnym, a jej gry są udostępniane w większości krajów na świecie. Gry na urządzenia mobilne dystrybuowane są głównie za pośrednictwem platform Google Play oraz App Store. Gry przeglądarkowe (uruchamiane z poziomu przeglądarki internetowej) są natomiast dystrybuowane przez własną stronę internetową Grupy lub za pośrednictwem zewnętrznych portali. Od 2015 roku gry projektowane są niemal wyłącznie z myślą o dystrybucji na urządzenia mobilne.

Strategia rozwoju

Strategia Grupy zakłada systematyczne wprowadzanie na rynek nowości zarówno wkategorii Evergreen jak również Game Factory. Na Datę Prospektu, w ramach Grupy pracuje doświadczony zespół liczący około 120 osób, którego trzon stanowi grupa ponad 70 programistów, grafików, testerów oraz game designer’ów bezpośrednio zaangażowanych w prace nad produkcją gier. Dzięki temu Grupa jest w stanie pracować jednocześnie nad kilkoma rozbudowanymi produkcjami rocznie oraz tworzyć od kilku do kilkunastu mniejszych produkcji miesięcznie. W krótkim terminie Grupa zamierza koncentrować się na sprawdzonych obszarach tematycznych, rozszerzając mechanizmy rozgrywki o wspólną rywalizację (multiplayer) oraz elementy zakładów pomiędzy użytkownikami.

Historia

Spółka Ten Square Games Sp. z o.o. została założona w dniu 21 października 2011 roku przez zespół pod kierownictwem Macieja Popowicza i Arkadiusza Pernala, którzy wcześniej z sukcesem stworzyli pierwszy portal społecznościowy o zasięgu ogólnopolskim – Nasza Klasa (nk.pl). W lutym 2012 roku powstała pierwsza wersja flagowej produkcji Grupy, Let’s Fish, która była przeznaczona na przeglądarki internetowe. W związku z obserwacją trendów na globalnych rynkach, w połowie 2015 roku Grupa podjęła decyzję o stopniowej zmianie modelu biznesowego i koncentracji na tworzeniu gier mobilnych. W dniu 14 października 2015 roku utworzona została pierwsza spółka zależna – Play Cool Zombie Sport Games Sp. z o.o. Kolejna spółka zależna, spółka Tiny Dragon Adventure Games Sp. z o.o., powstała w dniu 29 sierpnia 2016 roku. Istotnym zdarzeniem w rozwoju Grupy było dołączenie do zespołu w październiku 2017 roku współtwórcy mobilnej wersji gry bingo, która odniosła jeden z największych globalnych sukcesów w swoim obszarze tematycznym.

Harmonogram emisji

 
Termin rozpoczęcia przyjmowania zapisów 12.04.2018 r.
Termin zakończenia przyjmowania zapisów 18.04.2018 r.
Planowany termin przydziału akcji 25.04.2018 r.
Cena maksymalna 48 PLN
Prowizja 0,29% min 3 zł
Wielkość zapisu min. 10 szt. max. 100 000 szt.

Oferta Biura Maklerskiego Alior Banku

 
  • Niskie koszty - bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku brokerskiego
  • Wygoda i funkcjonalność - pełna integracja usług bankowych i brokerskich
  • Innowacyjność - najnowsze aplikacje do obserwacji notowań gdziekolwiek jesteś

Jak złożyć zapis

Klienci Alior Banku Inwestorzy niebędący klientami Alior Banku
Klienci Alior Banku mogą złożyć zapis poprzez System Bankowości Internetowej. Po zalogowaniu należy przejść do zakładki Rynek pierwotny/Sesja specjalna. Zapis może zostać złożony również w Oddziale Alior Banku świadczącym pełną obsługę z zakresu produktów Biura Maklerskiego. Znajdź Oddział


 

Nota prawna

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o nabyciu papierów wartościowych spółki  Ten Square Games S.A. („Spółka”). Prospekt („Prospekt”) przygotowany w związku z ofertą publiczną papierów wartościowych Spółki i ich dopuszczeniem i wprowadzeniem do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie („GPW”) jest jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o Spółce oraz ofercie publicznej papierów wartościowych Spółki w Polsce („Oferta”). W związku z Ofertą w Polsce oraz dopuszczeniem i wprowadzeniem papierów wartościowych Spółki do obrotu na GPW, Spółka udostępniła Prospekt na swojej stronie internetowej (https://tensquaregames.com/).