Oferta publiczna obligacji
spółki Vivid Games S.A.
Zapisy do 28 kwietnia 2017 r.

 

18

Kwietnia

28

Kwietnia

Vivid Games S.A.

Spółka Vivid Games to nowoczesne studio deweloperskie, zajmujące się projektowaniem i produkcją gier na urządzenia mobilne, konsole przenośnie i stacjonarne oraz komputery klasy PC i Mac. Spółka posiada jedno z najbardziej zaawansowanych zapleczy technologicznych w Europie.

Profil działalności

Spółka jest wiodącym, polskim producentem i wydawcą najwyższej jakości gier mobilnych free-to-play. Od 5 lat jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W 2016 r. przychody ze sprzedaży Vivid Games osiągnęły 22,7 mln zł, a zysk netto 3 mln zł. Produkty Vivid Games dostępne są w globalnych sklepach Apple App Store, Google Play oraz alternatywnych kanałach sprzedaży, dzięki czemu mają zasięg ogólnoświatowy.

Strategia

Strategia Grupy zakłada osiągnięcie pozycji wiodącego producenta gier na urządzenia mobilne w Europie poprzez stworzenie wspólnego ekosystemu wydawniczego obejmującego miliony graczy w obrębie zunifikowanego portfolio gier o wysokiej jakości. Strategia Grupy obejmuje wskazane poniżej elementy.

 1. Produkcja i publikacja zaawansowanych gier mobilnych w modelu FREE2PLAY
 2. Program publikacji gier zewnętrznych
 3. Innowacyjna w skali światowej platforma mobilnego e-sportu
 4. Rozwój autorskich technologii
 5. Rozwój współpracy ze strategicznymi partnerami
 6. Zwiększenie obecności oraz przychodów z rynków azjatyckich
 7. Rozwój poprzez fuzje i przejęcia oraz inwestycje w licencje

Misja

Od momentu powstania Spółki jej produkty zostały pobrane ponad 40 milionów razy. Największym dotychczasowym sukcesem jest wydanie gry Real Boxing, która dostępna jest na kilku platformach sprzętowych na całym świecie.

Od początku 2014 r. Vivid Games z sukcesem przechodzi z modelu Premium do modelu free-to-play, który umożliwa dotarcie do szerokiej bazy użytkowników.

Informacje o emisji obligacji

 
Termin rozpoczęcia przyjmowania zapisów 18.04.2017 r.
Termin zakończenia przyjmowania zapisów 28.04.2017 r.
Cena nominalna 1000 PLN
Cena po jakiej będą przyjmowane zapisy 18 - 21 kwietnia br. 997 PLN
od 22 kwietnia br. 999 PLN
Planowany termin przydziału obligacji 05.05.2017 r.
Prowizja za zakup obligacji brak prowizji 
Wielkość zapisu min. 1szt. max 7000 szt.
Oprocentowanie obligacji* zmienne, 6,00% + WIBOR 3M

 

Oferta Biura Maklerskiego Alior Banku

 
 • Dostępność - z oferty możesz też skorzystać w dowolnym z oddziałów lub za pośrednictwem systemu bankowości internetowejej
 • Niskie koszty - bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku brokerskiego
 • Brak prowizji przy zapisie bez względu na wybrany kanał zapisu
 • Wygoda i funkcjonalność - pełna integracja usług bankowych i brokerskich
    Jesteś już naszym Klientem?

Możesz otworzyć rachunek brokerski i zapisać się na obligacje w ciągu zaledwie kilku minut za pośrednictwem Systemu Bankowości Internetowej
w zakładce Rynek pierwotny/Subskrypcja.

Sprawdź, jak to zrobić
 
step icon Możesz także odwiedzić dowolny oddział Alior Banku

Nota prawna

Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter promocyjny i reklamowy, stanowi informację handlową w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2008 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. poz. 1422). Został przygotowany w związku z planowaną ofertą publiczną obligacji serii A emitowanych przez Vivid Games S.A. (Spółka, Emitent). Zgodnie z art. 41 ust. 1 Ustawy o Ofercie, w przypadkach, o których mowa w art. 7 ust. 9 ustawy, Emitent udostępni do publicznej wiadomości memorandum informacyjne, którego treść nie wymaga zatwierdzenia przez Komisję Nadzoru Finansowego. Memorandum informacyjne zostanie opublikowane na stronie internetowej Emitenta pod adresem www.vividgames.com oraz na stronach internetowych Oferującego i uczestników konsorcjum dystrybucyjnego.