Chcesz zapytać o ten produkt?

Skontaktuj się
z naszym
konsultantem,
dzwoniąc na numer
infolinii 19 502
(z zagranicy:
+48 12 19 502),
lub skorzystaj
z formularza
kontaktu.

Szukasz najtańszej pożyczki? Gwarantujemy, że rata pożyczki w Alior Banku będzie niższa niż w innych bankach, przy takich samych: kwocie i okresie pożyczki. Jeśli znajdziesz tańszą pożyczkę, obniżymy Twoją ratę!

Pożyczka z gwarancją najniższej raty zapewnia też inne korzyści:

 • środki zostaną wypłacone nawet w 1 dzień;
 • pożyczkę do 150 tys. zł otrzymasz bez poręczycieli i zabezpieczeń,
 • masz możliwość konsolidacji kilku drogich kredytów w 1 tani.

Nawet jeśli nie jesteś naszym Klientem, pożyczkę dostaniesz równie łatwo jak w swoim banku:

 • wystarczy wyciąg z Twojego konta;
 • do 3700 zł otrzymasz na podstawie oświadczenia o dochodach.

Jak skorzystać z „gwarancji najniższej raty”?

Jeśli przed skorzystaniem z naszej pożyczki lub nawet 2 tygodnie później inny bank zaproponuje Ci mniejszą ratę, my przebijemy jego ofertę i zapewnimy Ci lepsze warunki. Dostaniesz niższą ratę przy takich samych: kwocie i okresie pożyczki.

Aby Alior Bank zaoferował Ci ratę niższą niż w innym banku, wystarczy, że przedstawisz formularz informacyjny z innego banku (z wyjątkiem formularzy wypełnianych przez pośredników kredytowych), wypełniony zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim. Formularz ten powinien potwierdzać warunki wnioskowanej pożyczki gotówkowej oraz zawierać informacje m.in. o całkowitej kwocie pożyczki, liczbie i wysokości rat, stopie oprocentowania i RRSO. Jeśli składasz wniosek o pożyczkę u pośrednika kredytowego lub oprocentowanie pożyczki ma być niższe od wartości określonej w regulaminie, powinieneś dodatkowo przedstawić umowę kredytową zawartą z innym bankiem.

Oferta dotyczy niezabezpieczonych pożyczek gotówkowych. Szczegóły oferty oraz okres jej obowiązywania w regulaminie (obowiązuje do 30.04.2014)  

 

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

 • pożyczka w Alior Banku jest dla każdego - akceptujemy szeroki zakres źródeł dochodu, w tym umowę zlecenie oraz umowę o dzieło;
 • o pożyczkę możesz starać się nawet z 3 innymi osobami;
 • możesz zapomnieć o ratach ustawiając wygodną automatyczną spłatę z konta osobistego w Alior Banku, które dodatkowo zapewnia darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, darmowe przelewy przez Internet oraz darmową pomoc fachowców z wielu dziedzin w ramach pakietu "Pomocni Fachowcy" -  dowiedz się więcej o koncie osobistym
 • jeśli skutecznie polecisz ten (lub inny) produkt rodzinie bądź znajomym, możesz otrzymać premię od banku - szczegóły na stronie programu rekomendacyjnego
 • Pożyczkę po okazaniu wyciągu z ROR mogą otrzymać osoby uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę, kontraktu menedżerskiego, wojskowego, posłowie, radni, prezesi i członkowie zarządu (regularne wpływy za ostatnie 6 mies.) lub emeryturę (za 1 miesiąc).
 • Pożyczka na oświadczenie o dochodach nie dotyczy osób uzyskujących dochód z tytułu działalności gospodarczej, działalności rolniczej, umowy zlecenie/o dzieło, wynajmu nieruchomości oraz osoby duchowne.

 


 

Przykład reprezentatywny. Kwota pożyczki: 21 900 zł, liczba rat: 55, oprocentowanie nominalne: 16%, opłata przygotowawcza: 11%, kwota odsetek: 9 140,74 zł, RRSO: 24,22%, rata: 564,38 zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Warunki oferty – wg stanu na 7.11.2013 r.

Polecam stronę Alior Banku
Alior Bank:
 zamknij wyślij 

Ostatnio odwiedzone przez Ciebie strony produktów:

Ostatnio odwiedzone przez Ciebie strony narzędzi:

Brak zapamiętanych pozycji