Aktywni wygrywają w Kantorze Walutowym!


Korzystaj z aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego, płać kartą wielowalutową i wygraj nawet 10 000 zł!

Do wygrania jedna z nagród: 
1 x 10 000 zł,
1 x 5 000 zł,
1 x 2 500 zł,
30 x 500 zł.

Łączna pula nagród to ponad 30 tysięcy złotych!
Punktujemy płatności w każdej walucie – także w złotówkach.

Szczegóły w regulaminie konkursu »

Konkurs trwa od 22.04 do 15.06.2022 roku.
 

ZGŁOŚ UDZIAŁ W KONKURSIE

(podaj adres e-mail przypisany do konta w Kantorze Walutowym)

Jak wziąć udział w konkursie?

Aktywni wygrywają

Za co przyznajemy punkty?

  • 6 punktów za płatność internetową lub stacjonarną karta wielowalutową*
  • 3 punkty za transakcję wymiany w Kantorze Walutowym za pośrednictwem aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego
  • 1 punkt za wykonanie przelewu w Kantorze Walutowym za pośrednictwem aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego**

*z wyłączeniem transakcji określonych w § 6 Regulaminu konkursu; minimalna kwota transakcji, za którą bank przyznaje punkty to 5 jednostek waluty
**maksymalnie 100 punktów w trakcie całego Konkursu


Szczegóły w regulaminie konkursu.

Płać kartą wielowalutową

Płać kartą wielowalutową jak Ci wygodnie: w Polsce i za granicą, w sklepach i w internecie!

Karta wielowalutowa to m.in.:
  • płatności w blisko 160 walutach w tym w PLN
  • 0 zł za wydanie i obsługę karty – bez dodatkowych warunków
  • płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych
  • automatyczny wybór waluty płatności
  • możliwość dodania karty do systemów płatności mobilnych: Apple Pay, Google Pay™, Garmin Pay™, Fitbit Pay™, SwatchPay!™

Pobierz aplikację Kantor Walutowy

Pobierz bezpłatną aplikację i ciesz się dostępem do Kantoru Walutowego na swoich urządzeniach mobilnych.

Aplikację pobierzesz na urządzenia z systemami iOS i Android:


Get it on Google Play

 

Nie masz jeszcze Kantoru Walutowego Alior Banku?

Zarejestruj się i wygraj 10 000 zł!

Kantor Walutowy desktop i mobile
Nota prawna  
Konkurs trwa w okresie od 22.04.2022 r. do 15.06.2022 r. Nagrodę główną w wysokości 10 000 zł otrzyma Uczestnik, który spełni warunki Konkursu zawarte w jego Regulaminie i zdobędzie najwyższą liczbę punktów. Nagrodę drugiego stopnia w wysokości 5 000 zł otrzyma Uczestnik, który spełni warunki Konkursu zawarte w jego Regulaminie i zajmie drugie miejsce na liście Laureatów. Nagrodę trzeciego stopnia w wysokości 2 500 zł otrzyma Uczestnik, który spełni warunki Konkursu zawarte w jego Regulaminie i zajmie trzecie miejsce na liście Laureatów. Nagrodę czwartego stopnia w wysokości 500 zł każda otrzymają Uczestnicy, którzy spełnią warunki Konkursu zawarte w jego Regulaminie i zajmą miejsce od czwartego (4) do trzydziestego trzeciego (33) na liście Laureatów. Nagrody zostaną przekazane na rachunek PLN Uczestników w Kantorze Walutowym. Uczestnik Konkursu może otrzymać tylko jedną nagrodę. Minimalna liczba punktów uprawniająca do odebrania nagrody to 20 punktów. Szczegóły dostępne są w Regulaminie Konkursu "Aktywni wygrywają w Kantorze Walutowym".
Karta umożliwia płatności w blisko 160 walutach obsługiwanych przez organizację płatniczą Mastercard. 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatu w miesiącu, druga i każda kolejna w danym miesiącu 9 zł. Apple Pay to znak towarowy Apple Inc.; Google Pay to znak towarowy Google Inc.; Garmin Pay to znak towarowy Garmin Ltd.; Fitbit Pay to znak towarowy Fitbit International Ltd.; SwatchPAY! to znak towarowy Swatch Ltd. Karta wielowalutowa Kantoru Walutowego automatycznie rozpoznaje walutę i dobiera odpowiedni rachunek walutowy do realizacji płatności kartą. Transakcje realizowane w 23 walutach dostępnych w Kantorze Walutowym rozliczane są bezpośrednio z rachunku waluty transakcji. Jeśli na rachunku waluty płatności będą niewystarczające środki lub brak rachunku waluty płatności, rozliczenie płatności nastąpi na zasadach opisanych w Regulaminie Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych, który jest dostępny na stronie https://kantor.aliorbank.pl w zakładce Dokumentacja.
0 zł za przelewy środków w PLN, 0 zł za wydanie i obsługę karty, 0 zł za przelewy walutowe wymienionych środków na dowolny rachunek w Polsce lub za granicą w ramach licznika.
Apple Pay to znak towarowy Apple Inc.; Google Pay to znak towarowy Google Inc.; Garmin Pay to znak towarowy Garmin Ltd.; Fitbit Pay to znak towarowy Fitbit International Ltd.; SwatchPAY! to znak towarowy Swatch Ltd.
Opłata za zasilenie konta kartą wynosi 1% kwoty doładowania rachunku. Usługa realizowana jest za pośrednictwem Serwisu Dotpay.
Obowiązujące regulacje: Regulamin Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Taryfa Opłat, Prowizji i Oprocentowania Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Regulamin kart płatniczych Alior Bank SA, Regulamin rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych, Regulamin korzystania z Kanałów Elektronicznych dla Klientów Indywidualnych, które są dostępne na stronie https://kantor.aliorbank.pl w zakładce Dokumentacja.
Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku. Informacja handlowa wg stanu na 22.04.2022 r. Sprawdź aktualne warunki na https://kantor.aliorbank.pl


Regulamin konkursu | Polityka cookies | Kantor Walutowy