Zdobądź nawet 15 000 zł na zakupy w sklepie Biedronka!
6 listopada ruszył Konkurs „Kartowy zawrót głowy w Kantorze Walutowym”

Płać kartą wielowalutową, wymieniaj walutę w aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego i wygraj w Konkursie „Kartowy zawrót głowy” e-kody do Biedronki.

Łączna pula nagród to rekordowe 315 000 zł!

Do wygrania są e-kody do sklepu Biedronka o wartości:
1x 15 000 zł, 1x 10 000 zł, 2x 5 000 zł, 130x 1 000 zł
dla klientów, którzy zdobędą największa liczbę punktów.

A dodatkowo: e-kod do Biedronki na 50 zł dla 3000 nowych klientów, którzy jako pierwsi:

 
 • zarejestrują się w Kantorze Walutowym
 • zamówią i aktywują kartę wielowalutową i dokonają nią trzech transakcji
 • min. 1 raz wymienią walutę w aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego

Szczegóły w regulaminie konkursu »

Konkurs „Kartowy zawrót głowy w Kantorze Walutowym” trwa od 6.11.2023 do 31.12.2023 roku.
 

Jak wziąć udział w konkursie?

Zapisz się do konkursu:


karta wielowalutowa Kantoru walutowego

Za co przyznajemy punkty?

 • 5 punktów za internetową płatność kartą wielowalutową na kwotę min. 5 jednostek waluty*
 • 1 punkt za stacjonarną płatność kartą wielowalutową na kwotę min. 5 jednostek waluty*
 • 2 punkty za Transakcję wymiany w Kantorze Walutowym za pośrednictwem aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego, na kwotę min. 50 jednostek waluty


* z wyłączeniem transakcji określonych w § 6 Regulaminu konkursu

Szczegóły w regulaminie konkursu.

Pobierz aplikację Kantor Walutowy

Pobierz bezpłatną aplikację i ciesz się dostępem do Kantoru Walutowego na swoich urządzeniach mobilnych.

Aplikację pobierzesz na urządzenia z systemami iOS i Android:


Get it on Google Play

Płać kartą wielowalutową

Płać kartą wielowalutową jak Ci wygodnie: w Polsce i za granicą, w sklepach i w internecie!

Karta wielowalutowa to m.in.:
 
 • płatności w blisko 160 walutach w tym w PLN (1)
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty – bez dodatkowych warunków
 • płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych
 • automatyczny wybór waluty płatności (2)
 • możliwość dodania karty do systemów płatności mobilnych: Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, SwatchPay!, Xiaomi Pay

 

Nie masz jeszcze Kantoru Walutowego Alior Banku?

Zarejestruj się w Kantorze Walutowym, dołącz do Konkursu i wygrywaj!

Kantor Walutowy desktop i mobile
Nota prawna  
Konkurs trwa w okresie od 6.11.2023 r. do 31.12.2023 r. Nagrodę główną w formie e-kodu (e-kodów) do sklepu Biedronka, odpowiednią do zajętego miejsca na liście laureatów otrzyma Uczestnik Konkursu, który zgłosi swój udział w Konkursie oraz spełni warunki i zasady uczestnictwa w Konkursie, opisane w § 5 Regulaminu Konkursu „Kartowy Zawrót Głowy w Kantorze Walutowym” oraz zgromadzi największą liczbą punktów. Liczba Nagród głównych jest ograniczona do 134 sztuk. Nagrodę dodatkową w formie e-kodu do sklepu Biedronka otrzyma 3 000 Uczestników, którzy jako pierwsi w trakcie trwania Konkursu spełnią warunki takie jak: zawarcie umowy o Kantor, zamówienie i aktywacja Karty wielowalutowej, wykonanie nią min. 3 transakcji na dowolną kwotę, z wyłączeniem transakcji opisanych w §6 Regulaminu Konkursu oraz dokonają min. 1 transakcję wymiany walut za pośrednictwem Aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego. Minimalna liczba punktów uprawniająca do odebrania Nagrody głównej to 20. Informacja o przyznaniu Nagrody nastąpi do 31.01.2024 roku w formie wiadomości SMS na podany w Kantorze Walutowym numer telefonu do kontaktu Uczestnika. Przekazanie Nagrody nastąpi do 15.02.2024 roku w formie wiadomości SMS na podany w Kantorze Walutowym numer telefonu do kontaktu Uczestnika wg stanu na dzień 31.01.2024 roku godz. 12.00. Szczegóły Konkursu wskazane zostały w Regulaminie Konkursu „Kartowy zawrót głowy w Kantorze Walutowym” dostępnym na stronie https://kantor.aliorbank.pl zakładka Dokumentacja.
(1) Karta umożliwia płatności w blisko 160 walutach obsługiwanych przez organizację płatniczą Mastercard.
(2) Karta wielowalutowa Kantoru Walutowego automatycznie rozpoznaje walutę i dobiera odpowiedni rachunek walutowy do realizacji płatności kartą. Transakcje realizowane w 21 walutach dostępnych w Kantorze Walutowym rozliczane są bezpośrednio z rachunku waluty transakcji. Jeśli na rachunku waluty płatności będą niewystarczające środki lub brak rachunku waluty płatności, rozliczenie płatności nastąpi na zasadach opisanych w Regulaminie Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych, który jest dostępny na stronie https://kantor.aliorbank.pl w zakładce Dokumentacja.
(3) Opłata za zasilenie konta kartą wynosi 1% kwoty doładowania rachunku. Usługa realizowana jest za pośrednictwem Serwisu Dotpay. Szczegóły w Regulaminie dokonywania wpłat w Kantorze Walutowym Alior Bank SA za pośrednictwem Serwisu Dotpay, który jest dostępny na stronie https://kantor.aliorbank.pl

Aplikację mobilną Kantoru Walutowego można pobrać bezpłatnie na telefon ze sklepu App Store (iOS) lub Google Play™ (Android™). Android i Google Play to znaki towarowe Google Inc.

Obowiązujące regulacje: Regulamin Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Taryfa Opłat, Prowizji i Oprocentowania Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Regulamin kart płatniczych Alior Bank SA, Regulamin rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych, Regulamin korzystania z Kanałów Elektronicznych dla Klientów Indywidualnych, które są dostępne na stronie https://kantor.aliorbank.pl zakładka Dokumentacja.

Zasady wykorzystania elektronicznej karty podarunkowej (E-KOD) do sklepu Biedronka są określone przez jego wystawcę tj. Jeronimo Martins Polska S.A. z siedzibą w Kostrzynie, ul. Żniwna 5, 62-025 Kostrzyn i dostępne w Regulaminie „E-KODÓW” na stronie internetowej https://kartypodarunkowe.biedronka.pl/.


Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku. Sprawdź aktualne warunki na https://kantor.aliorbank.pl. Informacja handlowa wg stanu na 06.11.2023 r.

Regulamin konkursu | Polityka cookies | Kantor Walutowy