Wygraj nawet 15 000 zł na zakupy!


Płać kartą wielowalutową w Internecie, korzystaj z aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego i wygraj w Konkursie „Z Kantorem kupujesz - nagrody zyskujesz” !

Do wygrania:

1x 15 000 zł
1x 10 000 zł
1x 5 000 zł
88x 1 000 zł

w formie e-kodu do sklepu Biedronka

Zdobywaj dodatkowe punkty za aktywności w aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego!


Nie jesteś jeszcze klientem Kantoru Walutowego?


 
Szczegóły w regulaminie konkursu »

Konkurs „Z Kantorem kupujesz - nagrody zyskujesz” trwa od 7.11 do 31.12.2022 roku.


 
KONKURS ZAKOŃCZONY!

Jak wziąć udział w konkursie?

kw

Za co przyznajemy punkty?

  • 4 punkty za płatność internetową kartą wielowalutową na min. 5 jednostek waluty*
  • 1 punkt za transakcję wymiany na kwotę min. 50 jednostek waluty dokonanej za pośrednictwem aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego,
  • 50 punktów za każdą skuteczną rekomendację Kantoru Walutowego
  • 50 punktów za posiadanie włączonej mobilnej autoryzacji PUSH**

* z wyłączeniem transakcji określonych w § 6 Regulaminu Konkursu
** punkty zostaną naliczone jednorazowo wg stanu na dzień 31.12.2022 godz. 12.00


Szczegóły w regulaminie konkursu

Płać kartą wielowalutową w Internecie i zbieraj punkty!

Karta wielowalutowa to m.in.:
  • płatności w blisko 160 walutach w tym w PLN (1),
  • 0 zł za wydanie i obsługę karty – bez dodatkowych warunków,
  • płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych,
  • automatyczny wybór waluty płatności (2),
  • możliwość dodania karty do systemów płatności mobilnych: Apple PayTM, Google Pay™, Garmin Pay™, Fitbit Pay™, SwatchPay! ™, Xiaomi Pay ™

Pobierz aplikację Kantor Walutowy

Pobierz bezpłatną aplikację i ciesz się dostępem do Kantoru Walutowego na swoich urządzeniach mobilnych.

Aplikację pobierzesz na urządzenia z systemami iOS i Android:


Get it on Google Play

 

Nie masz jeszcze Kantoru Walutowego Alior Banku?

Zarejestruj się i wygraj e-kod do sklepu Biedronka. Pula nagród to ponad 115 000 zł!

Kantor Walutowy to m.in.:

Kantor Walutowy desktop i mobile
Nota prawna  
Konkurs trwa w okresie od 7.11.2022 r. do 31.12.2022 r. Nagrodę odpowiednią do zajętego miejsca na liście laureatów w formie elektronicznej karty podarunkowej do sklepu Biedronka otrzyma Uczestnik Konkursu, który zgłosi swój udział w Konkursie oraz spełni warunki i zasady uczestnictwa w konkursu, opisane w § 5 Regulaminu Konkursu „Z Kantorem kupujesz - nagrody zyskujesz” oraz zgromadzi największą liczbą punktów. Liczba nagród jest ograniczona do 91 sztuk. Bank przewidział w konkursie 1 Nagrodę główną w wysokości 15 000 zł, jedną Nagrodę drugiego stopnia w wysokości 10 000 zł, jedną Nagrodę trzeciego stopnia w wysokości 5 000 zł oraz 88 Nagród czwartego stopnia – każda w wysokości 1000 zł. Uczestnik Konkursu może otrzymać tylko jedną nagrodę. Minimalna liczba punktów uprawniająca do odebrania nagrody to 60. Przekazanie nagród nastąpi 01.02.2023 r. za pośrednictwem wiadomości SMS wysłanej na podany w Kantorze Walutowym numer telefonu do kontaktu, wg stanu na dzień 31.01.2023 roku godz. 12.00. Szczegóły Konkursu wskazane zostały w Regulaminie Konkursu „Z Kantorem kupujesz - nagrody zyskujesz” dostępnym na stronie https://kantor.aliorbank.pl zakładka Dokumentacja.
(1) Karta umożliwia płatności w blisko 160 walutach obsługiwanych przez organizację płatniczą Mastercard.
(2) Karta wielowalutowa Kantoru Walutowego automatycznie rozpoznaje walutę i dobiera odpowiedni rachunek walutowy do realizacji płatności kartą. Transakcje realizowane w 23 walutach dostępnych w Kantorze Walutowym rozliczane są bezpośrednio z rachunku waluty transakcji. Jeśli na rachunku waluty płatności będą niewystarczające środki lub brak rachunku waluty płatności, rozliczenie płatności nastąpi na zasadach opisanych w Regulaminie Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych, który jest dostępny na stronie https://kantor.aliorbank.pl w zakładce Dokumentacja.
(3) 0 zł za przelewy walutowe wymienionych środków na dowolny rachunek w Polsce lub za granicą w ramach licznika.
(4) Opłata za zasilenie konta kartą wynosi 1% kwoty doładowania rachunku. Usługa realizowana jest za pośrednictwem Serwisu Dotpay. Szczegóły w Regulaminie dokonywania wpłat w Kantorze Walutowym Alior Bank S.A. za pośrednictwem Serwisu Dotpay, który jest dostępny na stronie https://kantor.aliorbank.pl
(5) Promocja trwa od dnia 18.02.2022 r. do dnia 31.12.2022 r. Usługa Flight Delay Pass jest dostarczana przez Mastercard we współpracy z Collinson Group Limited. Lista dostępnych saloników oraz warunków z nich korzystania jest dostępna pod adresem: https://loungefinder.loungekey.com. Rejestracja lotu w programie jest możliwa na stronie: https://fdp.mastercard.com/kantor-aliorbank z lotniska na którym dostępny jest salonik należący do sieci LoungeKey do momentu odlotu. Podczas rejestracji oprócz posiadacza karty wielowalutowej można podać maksymalnie dane jednej osoby towarzyszącej. Każdy etap podróży na wielu etapach wymaga oddzielnej rejestracji lotu, chyba, że wszystkie odcinki podróży mają ten sam numer lotu. Aby skorzystać z usługi lot w systemie śledzenia lotów dostawcy programu musi zostać opóźniony o 120 minut. Loty czarterowe nie są objęte usługą. Warunki użytkowania Mastercard Flight Delay Pass dostępne na stronie https://fdp.mastercard.com/kantor-aliorbank, Warunków użytkowania saloników dostępne są na stronie https://loungefinder.loungekey.com. Regulamin promocji jest dostępny na stronie https://kantor.aliorbank.pl zakładka Dokumentacja.

Apple Pay to znak towarowy Apple Inc.; Google Pay to znak towarowy Google Inc.; Garmin Pay to znak towarowy Garmin Ltd.; Fitbit Pay to znak towarowy Fitbit International Ltd.; SwatchPAY! to znak towarowy Swatch Ltd.
Obowiązujące regulacje Kantoru Walutowego: Regulamin Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Taryfa Opłat, Prowizji i Oprocentowania Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Regulamin kart płatniczych Alior Bank SA, Regulamin rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych, Regulamin korzystania z Kanałów Elektronicznych dla Klientów Indywidualnych dostępne są na stronie https://kantor.aliorbank.pl zakładka Dokumentacja.
Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku.
Informacja handlowa wg stanu na 1.11.2022 r.