Ciesz się latem z Kantorem Walutowym!
Zbieraj punkty i zdobywaj nagrody w konkursie! Łączna pula nagród to ponad 330 000 PLN!

Do wygrania w konkursie:

Pula nagród w finale konkursu:
150 000 zł
Pula nagród w każdym z 3 etapów konkursu:
62 500 zł w e-kodach do Allegro.pl  

Nie jesteś jeszcze klientem Kantoru Walutowego?

Szczegóły w regulaminie konkursu »
Konkurs trwa od 10.07 do 30.09.2024 r.
 
Etapy konkursu i nagrody

Etapy konkursu:
 
Czas trwania Nagrody
I etap: od 10.07 do 31.07.2024
II etap: od 1.08 do 31.08.2024
III etap: od 1.09 do 30.09.2024
W każdym z etapów do wygrania
250 e-kodów do Allegro.pl
o wartości 250 zł każdy.
 
Finał:
 
Czas trwania Nagrody
10.07 do 30.09.2024 sumujemy punkty
za aktywności w czasie
trwania całego konkursu
1 x 15 000 zł
2 x 10 000 zł
3 x 5 000 zł
100 x 1 000 zł
 

Po każdym etapie konkursu, bank przyzna i przekaże laureatom nagrody danego etapu, a po zakończeniu konkursu nagrody główne.

Jak wziąć udział w konkursie?

Jeśli na dzień 10 lipca 2024 roku byłeś klientem Kantoru Walutowego i wyraziłeś zgody marketingowe nie musisz nic robić. Zapisaliśmy Cię do konkursu automatycznie. Swój zapis możesz sprawdzić w aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Kantoru Walutowego w zakładce Konkursy. Zapisz się do konkursu:

karta wielowalutowa Kantoru walutowego

Za co przyznajemy punkty?

  • 5 punktów za płatność kartą wielowalutową stacjonarnie i internetowo – również w złotówkach na min. 5 jednostek waluty*
  • 2 punkty za transakcję wymiany w aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego


* z wyłączeniem płatności opisanych w §6 Regulaminu Konkursu „Lato z Kantorem Walutowym”

Pobierz aplikację Kantor Walutowy

Pobierz bezpłatną aplikację i ciesz się dostępem do Kantoru Walutowego na swoich urządzeniach mobilnych.

Aplikację pobierzesz na urządzenia z systemami iOS i Android:


Get it on Google Play

Płać kartą wielowalutową

Płać kartą wielowalutową jak Ci wygodnie: w Polsce i za granicą, w sklepach i w internecie!

Karta wielowalutowa to m.in.:
 
  • płatności w blisko 160 walutach w tym w PLN (1)
  • 0 zł za wydanie i obsługę karty – bez dodatkowych warunków
  • płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych
  • automatyczny wybór waluty płatności (2)
  • możliwość dodania karty do systemów płatności mobilnych: Apple Pay, Google Pay™, Garmin Pay, Fitbit Pay, SwatchPay!, Xiaomi Pay

 

Nie masz jeszcze Kantoru Walutowego Alior Banku?

Zarejestruj się, wyraź wymaganą Regulaminem konkursu zgodę marketingową i dołącz do konkursu! Pula nagród to ponad 330 000 zł!

Kantor Walutowy desktop i mobile
Nota prawna  
Konkurs trwa w okresie od 10.07.2024 r. do 30.09.2024 r. Nagrodę etapu w kwocie 250 zł w formie e-kodu do sklepu Allegro.pl, w każdym etapie Konkursu otrzyma Uczestnik, który spełni warunki Konkursu zawarte w jego Regulaminie i zdobędzie najwyższą liczbę punktów na liście Laureatów od miejsca pierwszego (1) do dwieście pięćdziesiątego (250) w danym etapie. Przewidziane przez Organizatora Nagrody główne, odpowiednie do zajętego przez Uczestnika miejsca na liście Laureatów od miejsca pierwszego (1) do sto szóstego (106) otrzymają Uczestnicy Konkursu, który spełnią warunki Konkursu zawarte w jego Regulaminie i zdobędą najwyższą liczbę punktów w czasie trwania całego Konkursu. Nagrody w formie e-kodu do sklepu Allegro.pl zostaną przekazane w formie wiadomości SMS na podany w Kantorze Walutowym numer telefonu do kontaktu, nagrody główne zostaną przekazane na rachunek PLN Laureatów w Kantorze Walutowym. Uczestnik Konkursu może otrzymać tylko jedną Nagrodę etapu oraz jedną Nagrodę główną. Minimalna liczba punktów uprawniająca do odebrania Nagrody etapu to 100 punktów, natomiast Nagrody głównej to 400 punktów. Szczegóły znajdują się w Regulaminie Konkursu " Lato z Kantorem Walutowym" dostępnym na stronie Kantoru Walutowego w zakładce Dokumentacja.
(1) Karta umożliwia płatności w blisko 160 walutach obsługiwanych przez organizację płatniczą Mastercard.
(2) Karta wielowalutowa Kantoru Walutowego automatycznie rozpoznaje walutę i dobiera odpowiedni rachunek walutowy do realizacji płatności kartą. Transakcje realizowane w 21 walutach dostępnych w Kantorze Walutowym rozliczane są bezpośrednio z rachunku waluty transakcji. Jeśli na rachunku waluty płatności będą niewystarczające środki lub brak rachunku waluty płatności, rozliczenie płatności nastąpi na zasadach opisanych w Regulaminie Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych, który jest dostępny na stronie https://kantor.aliorbank.pl w zakładce Dokumentacja.
(3) Usługa Wymiany walut BLIK jest dostępna dla Klientów Kantoru Walutowego Alior Banku i umożliwia realizację Transakcji Wymiany BLIK, która polega na opłaceniu zakupu waluty (sprzedaż PLN) w Kantorze Walutowym z użyciem metody płatności BLIK. Bank nie pobiera opłat za realizację usługi. Aby skorzystać z usługi Wymiany walut BLIK, przed wykonaniem pierwszej Transakcji Wymiany BLIK, należy wyrazić zgodę na włączenie tej usługi i zaakceptować Regulamin korzystania z usługi „Wymiana walut BLIK” w Kantorze Walutowym Alior Bank SA. Regulamin ten określa szczegółowe zasady korzystania z usługi Wymiany walut BLIK i dostępny jest na stronie głównej Kantoru Walutowego Alior Banku w zakładce „Dokumentacja”.
(4) Opłata za zasilenie konta kartą wynosi 1% kwoty doładowania rachunku. Usługa realizowana jest za pośrednictwem Serwisu Dotpay. Szczegóły w Regulaminie dokonywania wpłat w Kantorze Walutowym Alior Bank SA za pośrednictwem Serwisu Dotpay, który jest dostępny na stronie https://kantor.aliorbank.pl


 
Aplikację mobilną Kantoru Walutowego można pobrać bezpłatnie na telefon ze sklepu App Store (iOS) lub Google Play™ (Android™). Android i Google Play to znaki towarowe Google Inc.

Obowiązujące regulacje: Regulamin Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Taryfa Opłat, Prowizji i Oprocentowania Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Regulamin kart płatniczych Alior Bank SA, Regulamin rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych, Regulamin korzystania z Kanałów Elektronicznych dla Klientów Indywidualnych, które są dostępne na stronie https://kantor.aliorbank.pl zakładka Dokumentacja.


Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku. Sprawdź aktualne warunki na https://kantor.aliorbank.pl. Informacja handlowa wg stanu na 10.07.2024 r.

Regulamin konkursu | Polityka cookies | Kantor Walutowy