Korzystaj z Kantoru Walutowego i wygraj nawet 10 000 zł lub jedną z pozostałych nagród pieniężnych!


Płać kartą wielowalutową. Wymieniaj walutę w aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego i wygraj w Konkursie „Zimowy wysyp nagród w Kantorze Walutowym” !

Do wygrania:
 
 • 1x 10 000 zł
 • 1x 5 000 zł
 • 1x 2 500 zł
 • 50x 500 zł

Nie jesteś jeszcze klientem Kantoru Walutowego?
 
Szczegóły w regulaminie konkursu

Konkurs „Zimowy wysyp nagród z Kantorem Walutowym” trwa od 01.02 do 31.03.2023 roku.


 
KONKURS ZAKOŃCZONY!

Jak wziąć udział w konkursie?

kw

Za co przyznajemy punkty?

 • 3 punkty za internetową, bądź stacjonarną płatność kartą wielowalutową na kwotę min. 5 jednostek waluty*
 • 1 punkt za transakcję wymiany na kwotę min. 20 jednostek waluty dokonanej za pośrednictwem aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego,
 • 50 punktów za posiadanie aktywnej aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego Alior Banku**
* z wyłączeniem transakcji określonych w § 6 Regulaminu Konkursu
** punkty zostaną naliczone jednorazowo wg stanu na dzień 31.03.2023 r. godz. 12.00


Szczegóły w regulaminie konkursu

Płać kartą wielowalutową w Internecie i zbieraj punkty!

Karta wielowalutowa to m.in.:
 • płatności w blisko 160 walutach w tym w PLN (1),
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty – bez dodatkowych warunków,
 • płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych,
 • automatyczny wybór waluty płatności (2),
 • możliwość dodania karty do systemów płatności mobilnych: Apple PayTM, Google Pay™, Garmin Pay™, Fitbit Pay™, SwatchPay! ™, Xiaomi Pay ™

Pobierz aplikację mobilną Kantoru Walutowego i zdobywaj punkty za wymianę walut!

Pobierz bezpłatną aplikację i ciesz się dostępem do Kantoru Walutowego na swoich urządzeniach mobilnych.

Aplikację pobierzesz na urządzenia z systemami iOS i Android:


Get it on Google Play

 

Nie masz jeszcze Kantoru Walutowego Alior Banku?

Zarejestruj się i wygrywaj!

Kantor Walutowy to m.in.:

Kantor Walutowy desktop i mobile
Nota prawna  
Konkurs trwa w okresie od 01.022023 r. do 31.03.2023 r. Nagrodę pieniężną, odpowiednią do zajętego miejsca na liście laureatów otrzyma Uczestnik Konkursu, który zgłosi swój udział w Konkursie oraz spełni warunki i zasady uczestnictwa w Konkursie, opisane w § 5 Regulaminu Konkursu „Zimowy wysyp nagród w Kantorze Walutowym” oraz zgromadzi największą liczbą punktów. Liczba nagród jest ograniczona do 53 sztuk. Bank przewidział w konkursie 1 Nagrodę główną w wysokości 10 000 zł, jedną Nagrodę drugiego stopnia w wysokości 5 000 zł, jedną Nagrodę trzeciego stopnia w wysokości 2500 zł oraz 50 Nagród czwartego stopnia – każda w wysokości 500 zł. Uczestnik Konkursu może otrzymać tylko jedną nagrodę. Minimalna liczba punktów uprawniająca do odebrania nagrody to 60. Informacja o przyznaniu Nagrody zostanie przekazana do 15.04.2023 roku w formie wiadomości SMS na podany w Kantorze Walutowym numer telefonu do kontaktu Klienta. Przekazanie Nagród nastąpi do 30.04.2023 roku w formie przelewu na rachunek w walucie Złoty polski Uczestnika w Kantorze Walutowym. Szczegóły Konkursu wskazane zostały w Regulaminie Konkursu „Zimowy wysyp nagród w Kantorze Walutowym” dostępnym na stronie https://kantor.aliorbank.pl zakładka Dokumentacja.
(1) Karta umożliwia płatności w blisko 160 walutach obsługiwanych przez organizację płatniczą Mastercard.
(2) Karta wielowalutowa Kantoru Walutowego automatycznie rozpoznaje walutę i dobiera odpowiedni rachunek walutowy do realizacji płatności kartą. Transakcje realizowane w 23 walutach dostępnych w Kantorze Walutowym rozliczane są bezpośrednio z rachunku waluty transakcji. Jeśli na rachunku waluty płatności będą niewystarczające środki lub brak rachunku waluty płatności, rozliczenie płatności nastąpi na zasadach opisanych w Regulaminie Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych, który jest dostępny na stronie https://kantor.aliorbank.pl w zakładce Dokumentacja.
(3) 0 zł za przelewy walutowe wymienionych środków na dowolny rachunek w Polsce lub za granicą w ramach licznika.
(4) Opłata za zasilenie konta kartą wynosi 1% kwoty doładowania rachunku. Usługa realizowana jest za pośrednictwem Serwisu Dotpay. Szczegóły w Regulaminie dokonywania wpłat w Kantorze Walutowym Alior Bank S.A. za pośrednictwem Serwisu Dotpay, który jest dostępny na stronie https://kantor.aliorbank.pl
(5) Promocja trwa od dnia 18.02.2022 r. do dnia 31.12.2022 r. Usługa Flight Delay Pass jest dostarczana przez Mastercard we współpracy z Collinson Group Limited. Lista dostępnych saloników oraz warunków z nich korzystania jest dostępna pod adresem: https://loungefinder.loungekey.com. Rejestracja lotu w programie jest możliwa na stronie: https://fdp.mastercard.com/kantor-aliorbank z lotniska na którym dostępny jest salonik należący do sieci LoungeKey do momentu odlotu. Podczas rejestracji oprócz posiadacza karty wielowalutowej można podać maksymalnie dane jednej osoby towarzyszącej. Każdy etap podróży na wielu etapach wymaga oddzielnej rejestracji lotu, chyba, że wszystkie odcinki podróży mają ten sam numer lotu. Aby skorzystać z usługi lot w systemie śledzenia lotów dostawcy programu musi zostać opóźniony o 120 minut. Loty czarterowe nie są objęte usługą. Warunki użytkowania Mastercard Flight Delay Pass dostępne na stronie https://fdp.mastercard.com/kantor-aliorbank, Warunków użytkowania saloników dostępne są na stronie https://loungefinder.loungekey.com. Regulamin promocji jest dostępny na stronie https://kantor.aliorbank.pl zakładka Dokumentacja.

Apple Pay to znak towarowy Apple Inc.; Google Pay to znak towarowy Google Inc.; Garmin Pay to znak towarowy Garmin Ltd.; Fitbit Pay to znak towarowy Fitbit International Ltd.; SwatchPAY! to znak towarowy Swatch Ltd.
Obowiązujące regulacje Kantoru Walutowego: Regulamin Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Taryfa Opłat, Prowizji i Oprocentowania Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych; Regulamin kart płatniczych Alior Bank SA, Regulamin rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych i terminowych lokat oszczędnościowych, Regulamin korzystania z Kanałów Elektronicznych dla Klientów Indywidualnych dostępne są na stronie https://kantor.aliorbank.pl zakładka Dokumentacja.
Pojęcia zgodne z wykazem usług reprezentatywnych dostępne są w słowniku.
Informacja handlowa wg stanu na 1.02.2023 r.