NOL3 - notowania giełdowe

Profesjonalne narzędzie do obserwacji notowań w czasie rzeczywistym!

obserwacja notowań giełdowych

w czasie rzeczywistym

składanie zleceń giełdowych

i podgląd aktualnego stanu rachunku

dostęp do depesz PAP

i profili spółek giełdowych

profesjonalne narzędzia

do analizy technicznej

W przypadku problemów z uruchomieniam aplikacji Notowania Online 3 prosimy o jej aktualizację:

Pamiętaj o wyłączeniu przegladarki przed uruchomieniem instalatora. Pamiętaj o wyłączeniu przegladarki przed uruchomieniem instalatora.

Funkcje aplikacji

Aplikacja NOL3 wyposażona jest w szereg narzędzi umożliwiających analizę aktualnych i przeszłych tendencji rynkowych, a także tworzenie indywidualnych strategii inwestycyjnych dostosowanych do profilu Inwestora.
Obsługa aplikacji jest łatwa i intuicyjna, dostosowana do wymagań zaawansowanego jak i początkującego użytkownika. Dzięki dostępnym narzędziom możesz dopasować aplikację do własnych potrzeb i upodobań, dodawaj własne zakładki, wybieraj prezentowane walory, zmieniaj kolorystykę i wiele innych.
Aplikacja NOL3 posiada wiele narzędzi pozwalających na skuteczną i szczegółową obserwację notowań na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Dotyczą one różnych elementów, jedne obrazują sytuację tylko jednego waloru, inne mogą dotyczyć całego indeksu lub nawet wszystkich instrumentów notowanych na bieżącej sesji. Okno tabeli pozwala obserwować notowania giełdowe w czasie rzeczywistym. Każdy użytkownik może dowolnie dzielić ją na zakładki, wybierać walory oraz informacje wyświetlane na ich temat. Moduł wykresów w aplikacji NOL3 jest jednym z najlepszych na rynku. Użytkownicy mają do dyspozycji kilka sposobów prezentacji danych, różnego rodzaju narzędzia oraz wskaźniki, pozwalające na dogłębną analizę techniczną spółek, jak również indeksów notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
NOL3 posiada moduł transakcyjny, dzięki któremu możesz składać zlecenia bezpośrednio z poziomu aplikacji , bez konieczności przechodzenia do systemu bankowości internetowej.

Składaj zlecenia pojedynczo lub za pomocą koszyka zleceń i obserwuj ich realizację w oknie powiadomień. Dzięki ustawieniom, w których możesz określić szablony zleceń, czas wysłania dyspozycji ograniczony jest to minimum.

Stan rachunku prezentuje Ci bieżącą wycenę rachunku brokerskiego w zakresie posiadanych papierów wartościowych.

Wybierz typ notowań

  Inwestor  Inwestor Plus  Inwestor Max
Liczba prezentowanych ofert kupna i sprzedaży instrumentów notowanych na GPW  1  5  pełen arkusz
Opłata dla klienta indywidualnego  0zł  108 zł  214 zł
Opłata dla klienta biznesowego  -  242 zł  263 zł
Obroty do zwolnienia z opłaty*  - rynek kasowy: 60 000
kontrakty terminowe: 60
opcje: 200
rynek kasowy: 120 000
kontrakty terminowe: 120
opcje: 300
Max. ilość zakładek w NOL3  9  10  15
Max. ilość instrumentów w zakładce  60  80  100
Max. ilość zakładek odłączonych  1  2  3
* Przy wyliczaniu obrotów służących do zwolnienia z opłaty za prowadzenie rachunku nie jest uwzględniany obrót w zakresie kontraktów terminowych na waluty.

Jak uzyskać dostęp do notowań?

Otwórz rachunek maklerski i pobierz aplikację!

Otwórz rachunek brokerski,
w bankowości internetowej lub udając się do Oddziału
Zaloguj się do bankowości internetowej
przejdź do zakładki Inwestycje i wybierz ikonę zasobnika
Dopasuj aplikację do swoich potrzeb
i inwestuj!
Otwórz konto w 5 minut
i inwestuj!
step icon zadzwoń na infolinię Biura Maklerskiego Alior Banku 19 503
step icon Chcesz przenieść do nas rachunek? Zwrócimy Ci koszty z tym związane! Dowiedz się więcej

Dodatkowe informacje

Pytania i odpowiedzi

Jakie wymagania systemowe posiada aplikacja NOL3?
Aplikacja NOL3 jest przeznaczona dla systemu Windows od wersji 7, obsługującego szyfrowanie TLS, a jej obsługę umożliwiają przeglądarki takie jak Internet Explorer (wersja 9, 10 i 11), Mozilla Firefox, Opera oraz Chrome. Do zainstalowania oprogramowania wymagane są uprawniania administratora systemu. Minimalne wymagania sprzętowe to procesor 500 MHz, 256 Mb pamięci operacyjnej RAM, 20 Mb wolnego miejsca na dysku.
Na jakich zasadach naliczane są opłaty za wykorzystywany przeze mnie rachunek?
Opłata za płatne rachunki jest naliczana i pobierana w ustalonej wysokości w pierwszym dniu roboczym miesiąca. Jeżeli na rachunku maklerskim generowane są odpowiednie wielkości obrotów, istnieje możliwość ubiegania się o zwolnienie z opłaty za wyższe, płatne rachunki. Informacja o wysokości generowanych obrotów na rachunku maklerskim i typ notowań jaki klient posiada znajduje się w Systemie Bankowości Internetowej w zakładce: Inwestycje/Rachunek maklerski/Szczegóły.

NOL3 - notowania giełdowe

Obserwuj notowania w czasie rzeczywistym