Kredyty ratalne

Ten kredyt czeka na Ciebie w sklepie, w którym robisz zakupy.

(RRSO 24,38%)

wysokie kwoty - nawet do 80 000 zł

minimum formalności
do 20 000 zł na oświadczenie o dochodach

decyzja kredytowa nawet w 15 minut

korzystna rata

Dlaczego warto kupować na kredyt ratalny?

 • Towar lub usługę otrzymujesz od ręki, bez czekania na zgromadzenie niezbędnych środków finansowych.
 • Dzięki kredytowi stać Cię na droższy i lepszej jakości towar/usługę.
 • Ze sklepem rozliczasz się bezgotówkowo – po podpisaniu umowy kredytowej odbierasz towar, a bank wpłaca środki z kredytu bezpośrednio na rachunek sklepu.

Usługi dodatkowe

oferowane z kredytem ratalnym

Pakiety: Optimum, Bezpieczny i Komfort

U wybranych partnerów handlowych razem z kredytem ratalnym możesz zamówić atrakcyjny pakiet usług dodatkowych zwiększających komfort spłaty kredytu, bezpieczeństwo Twoich finansów oraz zapewniających wsparcie w przypadku zdarzenia losowego.
 
  PAKIET OPTIMUM
3 zł*
PAKIET BEZPIECZNY
5 zł*
PAKIET KOMFORT
10 zł*
SMS przypominający o terminie płatności raty bez ograniczeń bez ograniczeń bez ograniczeń
porozumienie lub aneks do umowy kredytowej lub
wydanie opinii bankowej/pism o charakterze zaświadczeń/ historii rachunku kredytowego dotyczących posiadanego w banku produktu (wg wyboru klienta)
2 rocznie 6 rocznie bez ograniczeń
potwierdzenie wykonania transakcji na rachunku kredytowym w formie papierowej, odbierane w oddziale lub placówce partnerskiej banku 6 rocznie 12 rocznie bez ograniczeń
* w tabeli podano opłaty miesięczne. U niektórych partnerów handlowych Alior Banku mogą być dostępne tylko wybrane pakiety.

Usługi dostępne bez dodatkowych opłat przy zakupie pakietów:
 
  PAKIET OPTIMUM PAKIET BEZPIECZNY PAKIET KOMFORT
Alerty BIK nie tak tak
Assistance PZU nie nie tak

Alerty BIK

Jeśli kupisz Pakiet Bezpieczny lub Pakiet Komfort, dodatkowo zapewnimy Ci bezpłatnie Alerty BIK (Biura Informacji Kredytowej). Są to natychmiastowe powiadomienia SMS-em lub e-mailem wysyłane zawsze, gdy:
 • do BIK wpłynie od jakiejś instytucji finansowej zapytanie na Twój temat w związku z próbą zaciągnięcia kredytu lub gdy BIK otrzyma informacje o nowym zobowiązaniu kredytowym na Twoje dane,
 • do Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wpłynie zapytanie o Twoje długi w związku z np.  zawieraniem umowy o abonament telefoniczny albo na dostawę prądu, wody lub gazu.
Jeśli nie starasz się o żaden kredyt ani nie kupujesz właśnie abonamentu w sieci komórkowej, a otrzymasz alert, będzie to sygnał, że ktoś próbuje bezprawnie zaciągnąć zobowiązania w Twoim imieniu. Dzięki Alertom BIK będziesz mieć możliwość szybkiego zareagowania i uniknięcia konsekwencji oszustwa.
Z treści powiadomienia dowiesz się, z którą instytucją ktoś próbuje podpisać umowę w Twoim imieniu. Otrzymasz także numer infolinii BIK, na której uzyskasz pomoc w wyjaśnieniu sprawy.
Przykłady sytuacji, w których otrzymasz Alert BIK: 
 • próba wyłudzenia kredytu lub pożyczki przy użyciu Twoich danych osobowych, 
 • próba podpisania umowy z siecią komórkową przy użyciu Twoich danych osobowych, 
 • próba zawarcia umowy na dostawę gazu lub energii przy użyciu Twoich danych osobowych,
 • opóźnienie w spłacie Twoich kredytów lub pożyczek,
 • wpisanie Twoich danych do rejestru dłużników BIG InfoMonitor.

Ubezpieczenie Assistance PZU

Kupując Pakiet Komfort, otrzymasz również - bez ponoszenia dodatkowych opłat - ubezpieczenie Assistance PZU, które obejmuje:
 • assistance medyczne – pomoc w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku (np. wizytę lekarza, pielęgniarki, rehabilitację, pomoc domową, transport medyczny);
 • home-assistance – pomoc w domu w razie zdarzenia losowego, przepięcia, dewastacji, kradzieży z włamaniem, awarii drzwi zewnętrznych, awarii instalacji (np. pomoc hydraulika, elektryka, dekarza, szklarza, specjalisty ds. zabezpieczeń antywłamaniowych).
Ubezpieczenie jest aktywne już następnego dnia po zawarciu umowy kredytu, a w przypadku kredytów z odroczonym terminem płatności od daty pierwszego dnia miesiąca, w którym przypada termin płatności pierwszej raty kredytu ratalnego.

Produkty towarzyszące

Konto Jakże Osobiste

WYBIERZ. ZMIEŃ. DOPASUJ. Układaj konto po swojemu! zobacz szczegóły

Konto Jakże Osobiste

Zamknij szczegóły
Poznaj konto, które dotrzyma Ci kroku w każdej sytuacji i w każdym miejscu, bo możesz je na bieżąco zmieniać tak, jak zmieniają się Twoje potrzeby.
 
W standardzie otrzymujesz:
 • 0 zł za prowadzenie konta, jeżeli nie ukończyłeś 26 lat lub zapewnisz wpływ min. 1500 zł/mies.
 • 0 zł za kartę - wystarczy rozliczenie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł/mies.
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
 • 0 zł za dwie aktywne korzyści
Dodatkowo, możesz dobrać korzyści, których w danym momencie potrzebujesz: dwie są darmowe, a każda następna to tylko 3,50 zł/mies. Możesz je zmieniać, kiedy chcesz, poprzez nową bankowość internetową i aplikację mobilną lub w placówce Alior Banku.

+ nota prawna
 

Karta kredytowa Mastercard® OK!

Płać kartą kredytową w wybranych miejscach a wróci do Ciebie do 300 zł rocznie (RRSO 11,76%) zobacz szczegóły

Karta kredytowa Mastercard® OK!

Zamknij szczegóły
Płać kartą kredytową w wybranych miejscach a wróci do Ciebie do 300 zł rocznie (RRSO 11,76%).

Szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji w placówkach i na tej stronie.

Dodatkowe informacje

Koszt kredytu

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,38 %, całkowita kwota kredytu ratalnego (bez kredytowanych kosztów): 3832,04 zł, całkowita kwota do zapłaty: 4536 zł, oprocentowanie stałe: 8,99 %, całkowity koszt kredytu: 703,96 zł (w tym: prowizja od udzielonego kredytu: 395,93 zł, odsetki 308,03 zł), 18 równych, miesięcznych rat w wysokości 252 zł.

Kalkulacja została dokonana 29.03.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Bank uzależnia przyznanie kredytu od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej klienta.

Współpraca z partnerami handlowymi w zakresie sprzedaży kredytów ratalnych

Zapraszamy właścicieli sklepów oraz punktów handlowo-usługowych do współpracy w zakresie pośredniczenia w zawieraniu umów z klientami o kredyt ratalny.

Dzięki rozłożeniu płatności na raty, Państwa klienci mogą szybciej i wygodniej realizować swoje marzenia.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem i udzieli szczegółowych informacji.

Formularz kontaktu

dla partnerów handlowych