• Pożyczka z Mikrokosztami Złóż wniosek
 • Oferty specjalne i promocje polecamy

  BLIKOMANIA

  Graj o diamenty bez wysiłku w BLIKOMANII – po prostu korzystaj z BLIKA na wszelkie możliwe sposoby! Pula nagród to ponad 3 miliony zł!

  Upalny shopping z kartami Mastercard®

  Zapisz swoją kartę w programie Mastercard Bezcenne® Chwile i leć na zakupy. Do zdobycia nawet 200 zł do wykorzystania w Allegro.
  • 200 zł do Allegro z Kartą kredytową lub
  • 100 zł do Allegro z kartą debetową + kolejne 100 zł za uruchomienie limitu kredytowego Alior Pay z odroczonymi płatnościami (RRSO: 7,9%)
  alior pay promo

  Zgarnij 100 zł do Biedronki

  Zapłać kartą do konta (min. 50 zł) i włącz płatności odroczone Alior Pay w Alior Mobile. Z limitem kredytowym Alior Pay mówisz wróć i robisz wróć.
  RRSO: 7,9%.
  market nagród

  Market Nagród w Alior Banku

  Otrzymałeś z Alior Banku SMS-a lub e-mail z zaproszeniem do promocji?
  Używaj karty, kiedy tylko możesz i zdobądź nagrodę w postaci e-kodu (vouchera) do Żabki, Empiku, Biedronki, Allegro lub Steam.

  Zwrot do 600 zł za ekozakupy

  Płacąc kartami kredytowymi OK! lub TU i TAM możesz zyskać Ty oraz możesz też pomóc środowisku. Jeśli skorzystasz z tej promocji, to przez pierwszy rok możesz zaoszczędzić do 600 zł, robiąc ekozakupy we wskazanych sklepach internetowych.

  Promocja 9% zniżki w Rentalcars.com

  Dokonaj rezerwacji samochodu w jednym z ponad 160 krajów na całym świecie i zapłać za wynajem kartą kredytową lub debetową Mastercard Alior Banku lub kartą Kantoru Walutowego Alior Banku, a automatycznie otrzymasz 9% zniżki!

  Zakończone oferty

  Informacje na temat zakończonych ofert i promocji.