• Pożyczka z Mikrokosztami Złóż wniosek
 • Kredyty konsolidacyjne

  Komfort przede wszystkim. Przenieś do Alior Banku minimum jedną pożyczkę lub kredyt i spakuj je w jeden wygodniejszy kredyt konsolidacyjny i to bez prowizji! Łączna kwota konsolidowanych pożyczek i kredytów spoza Alior Banku wynosi min. 10 000 zł.

  • ubezpieczenie na wypadek utraty pracy i NNW
   dla kredytów powyżej 70 000 zł więcej >

  • ubezpieczenie na życie
   dla kredytów od 30 000 do 70 000 zł więcej >

  • wysoka kwota
   od 30 000 do 200 000 zł

  • okres kredytowania
   nawet do 10 lat

  • RRSO: 9%

  + sprawdź koszt kredytu

  Kredyt konsolidacyjny z RRSO 8,34%

  Posiadamy w ofercie również kredyt konsolidacyjny, o który można zawnioskować tutaj Posiadamy w ofercie również kredyt konsolidacyjny, o który można zawnioskować tutaj.  Okres kredytowania wynosi od 3 miesięcy do 10 lat. Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy 8.03.2021 r. nie posiadali w Alior Banku pożyczek lub kredytów konsolidacyjnych oraz przesłali dane kontaktowe przez internetowy formularz banku. Dla kwoty kredytu powyżej 70 000 zł wymagamy zabezpieczenia kredytu w formie cesji z umowy ubezpieczenia na wypadek utraty pracy i NNW. Zawarcie umowy ubezpieczenia w Alior Banku jest dobrowolne. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.  

  Ubezpieczenie na wypadek  utraty pracy i NNW z PZU SA – ochrona trwa w okresie obowiązywania umowy kredytu, ale nie dłużej niż 60 miesięcy, a miesięczne świadczenie z tytułu utraty pracy przysługuje, o ile utrata pracy nastąpiła nie wcześniej niż 61. dnia od daty zawarcia umowy ubezpieczenia. Ochrona trwa także po przedterminowej całkowitej spłacie kredytu, o ile nie zostanie zgłoszona rezygnacja z ubezpieczenia. Bank jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do rejestru w KNF i działającym na rzecz wielu ubezpieczycieli.  Więcej o ubezpieczeniuach, w tym OWU, Karta produktu, informacja o agencie ubezpieczeniowym, pełnomocnictwo agenta ubezpieczeniowego tutaj.