Konto Mocno Oszczędnościowe

Oszczędzaj i wydawaj równocześnie! Na Koncie Mocno Oszczędnościowym
środki rosną w mocnym tempie 2,5% rocznie,
bez dodatkowych kosztów.

atrakcyjne oprocentowanie 2,5% w skali roku dla nowych środków

(do kwoty 100 tys. zł, przez 3 miesiące)

oprocentowanie dla pozostałych środków 0,89%

(oprocentowanie zmienne, wg stanu na 11.07.2019 r.)

przelewasz online za darmo bez ograniczeń

(na konto osobiste w Alior Banku)

wpłacasz nawet małe kwoty

w każdej chwili

Jak założyć Konto Mocno Oszczędnościowe?

Załóż w nowej bankowości internetowej (jeśli jesteś już klientem) lub złóż wniosek online.

LUB załóż w bankowości internetowej albo wypełniając wniosek online (przycisk Złóż wniosek)
LUB zadzwoń na infolinię 19 502
Załóż konto przez internet!

Zobacz, co jeszcze zyskujesz

  • przelewy natychmiastowe, dzięki którym  środki pojawią się w banku odbiorcy w ciągu kilku minut
  • stały dostęp do historii transakcji za pośrednictwem bankowości internetowej 

Dodatkowe informacje

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób skorzystać z oprocentowania 2,5% na Koncie Mocno Oszczędnościowym?
W celu aktywacji promocji (oprocentowania promocyjnego 2,5%) należy w okresie trwania promocji (26.07.2019 r. – 11.09.2019 r.) przelać na Konto Mocno Oszczędnościowe nowe środki. Promocja zostanie aktywowana w dniu zaksięgowania nowych środków, a następnego dnia otrzymasz SMS-a z informacją o aktywowaniu promocji.
Promocyjne oprocentowanie dla nowych środków obowiązuje przez 3 miesiące od dnia aktywacji promocji.
Jak liczone są nowe środki?
Nowe środki to nadwyżka ponad saldo Konta Mocno Oszczędnościowego oraz ponad łączne saldo środków zgromadzonych na: kontach oszczędnościowych, kontach osobistych i lokatach terminowych, prowadzonych w złotych i walutach (po przeliczeniu na PLN) z 19.07.2019 r.
Co się stanie po okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego?
Po okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego dla wszystkich środków zgromadzonych na koncie będzie obowiązywało oprocentowanie standardowe. Będzie istniała wtedy możliwość aktywowania kolejnej promocji, jeśli będzie dostępna.

Opłaty i prowizje

 

Oprocentowanie

 

Na tym koncie Twoje środki są oprocentowane tak, jak na lokacie, ale możesz z nich skorzystać w każdej chwili:
 waluta  oprocentowanie nominalne
oprocentowanie nowych środków

oprocentowanie, jeśli nie wpłacasz nowych środków
2,5% (do kwoty 100 tys. zł, przez 3 miesiące od daty pierwszej wpłaty nowych środków)

0,89% (oprocentowanie zmienne, wg stanu na 11.07.2019 r.)
 

Do promocyjnego oprocentowania w wysokości 2,50% (w skali roku) uprawnieni są Klienci deponujący na Koncie Mocno Oszczędnościowym nowe środki, stanowiące nadwyżkę ponad saldo Konta Mocno Oszczędnościowego oraz ponad łączne saldo środków zgromadzonych na należących do nich rachunkach oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i lokatach terminowych, prowadzonych w złotych i walutach (po przeliczeniu na złote) z dnia 19.07.2019 r. Promocyjne oprocentowanie dostępne jest do kwoty 100 tys. zł i obowiązuje przez 3 miesiące od dnia pierwszej wpłaty nowych środków na Konto Mocno Oszczędnościowe w okresie trwania 9 edycji Promocji, tj. od 26.07.2019 r. do 11.09.2019 r. Klient może posiadać tylko jedno Konto Mocno Oszczędnościowe. Dla środków niestanowiących nowych środków oraz po okresie promocyjnym oprocentowanie jest zmienne i ustalane co miesiąc w oparciu o stawkę WIBID 1M z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca (lub poprzedniego dnia roboczego) pomniejszoną o 0,55 p.p. Zmienione oprocentowanie obowiązuje od 11. dnia kalendarzowego danego miesiąca. Odsetki kapitalizowane są miesięcznie. Szczegóły w Regulaminie Promocji Konto Mocno Oszczędnościowe oraz Tabeli Oprocentowania. Informacja handlowa wg stanu na 26.07.2018 r. Aktualne warunki na www.aliorbank.pl.
 
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym,  użyte na stronie określenia mają znaczenie zgodne ze słownikiem.

Produkty towarzyszące

Konto Jakże Osobiste

WYBIERZ. ZMIEŃ. DOPASUJ. Układaj konto po swojemu! zobacz szczegóły

Konto Jakże Osobiste

Zamknij szczegóły
Poznaj konto, które dotrzyma Ci kroku w każdej sytuacji i w każdym miejscu, bo możesz je na bieżąco zmieniać tak, jak zmieniają się Twoje potrzeby.
 
W standardzie otrzymujesz:
  • 0 zł za prowadzenie konta, jeżeli nie ukończyłeś 26 lat lub zapewnisz wpływ min. 1500 zł/mies.
  • 0 zł za kartę - wystarczy rozliczenie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł/mies.
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
  • 0 zł za dwie aktywne korzyści
Dodatkowo, możesz dobrać korzyści, których w danym momencie potrzebujesz: dwie są darmowe, a każda następna to tylko 3,50 zł/mies. Możesz je zmieniać, kiedy chcesz, poprzez nową bankowość internetową i aplikację mobilną lub w placówce Alior Banku.

+ nota prawna
 

Konto Internetowe

Załóż darmowe konto internetowe online! zobacz szczegóły

Konto Internetowe

Zamknij szczegóły
  • 0 zł za konto i kartę
  • płatności mobilne BLIK i Android Pay
  • 0 zł za przelewy internetowe 0
  • zł za wypłaty z bankomatów własnych, sieci Euronet (min. 100 zł) oraz za granicą

Konto Mocno Oszczędnościowe

Załóż konto w zaledwie 5 minut

Nota prawna
Do promocyjnego oprocentowania w wysokości 2,50% (w skali roku) uprawnieni są Klienci deponujący na Koncie Mocno Oszczędnościowym nowe środki, stanowiące nadwyżkę ponad saldo Konta Mocno Oszczędnościowego oraz ponad łączne saldo środków zgromadzonych na należących do nich rachunkach oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i lokatach terminowych, prowadzonych w złotych i walutach (po przeliczeniu na złote) z dnia 19.07.2019 r. Promocyjne oprocentowanie dostępne jest do kwoty 100 tys. zł i obowiązuje przez 3 miesiące od dnia pierwszej wpłaty nowych środków na Konto Mocno Oszczędnościowe w okresie trwania 9 edycji Promocji, tj. od 26.07.2019 r. do 11.09.2019 r. Klient może posiadać tylko jedno Konto Mocno Oszczędnościowe. Dla środków niestanowiących nowych środków oraz po okresie promocyjnym oprocentowanie jest zmienne i ustalane co miesiąc w oparciu o stawkę WIBID 1M z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca (lub poprzedniego dnia roboczego) pomniejszoną o 0,55 p.p. Zmienione oprocentowanie obowiązuje od 11. dnia kalendarzowego danego miesiąca. Odsetki kapitalizowane są miesięcznie. Szczegóły w Regulaminie Promocji Konto Mocno Oszczędnościowe oraz Tabeli Oprocentowania. Informacja handlowa wg stanu na 26.07.2019 r. Aktualne warunki na www.aliorbank.pl.