Własne M w wielkim mieście

Kup mieszkanie lub dom w Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Sopocie bądź w Gdyni.
Teraz zapłacisz mniej za kredyt na zakup własnego M.
(RRSO: 5,58%)

mieszkanie lub dom w Gdańsku,
Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu,
Sopocie bądź w Gdyni.

marża nawet 1,85%

niska prowizja od 1%

wysoka kwota kredytu

nawet 1 000 000 zł

Jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać z promocyjnej oferty kredytu mieszkaniowego?

Możesz skorzystać z obniżonej marży i niskiej prowizji, jeśli:
  • posiadasz Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową oraz wykupisz ubezpieczenie na życie,  co miesiąc zapewnisz wpływ na ww. konto min. 1500 zł oraz zrobisz min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą w każdym miesiącu - marża od 1,85%, prowizja 1%, lub
  • posiadasz Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową, co miesiąc zapewnisz wpływ na ww. konto min. 1500 zł oraz zrobisz min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą w każdym miesiącu - marża od 2,2%, prowizja 2%.

Jeśli nie posiadasz konta i karty debetowej w Alior Banku nasz bankier przedstawi Ci ofertę i pomoże  dobrać odpowiednie produkty.
Aby skorzystać z promocji nie musisz kupować mieszkania w samym centrum Gdańska, Krakowa, Łodzi, Poznania, Szczecina, Warszawy,  Wrocławia, Sopotu czy Gdyni. Wystarczy, że nieruchomość będzie położona w granicach administracyjnych tych miast. Co ważne, naszym kredytem możesz również sfinansować zakup miejsca parkingowego lub garażu.

Minimalna kwota kredytu wynosi 100 000 zł, a maksymalna 1 000 000 zł.
 

Jak wziąć kredyt mieszkaniowy?

To proste – zostaw dane, oddzwonimy.

Wypełnij formularz
oddzwonimy do Ciebie
Złóż wniosek
o udzielenie kredytu
Poczekaj na decyzję 
Zaprosimy Cię do wybranej przez Ciebie placówki.
step icon Zadzwoń na infolinię 19 502

Dodatkowe informacje

Opłaty i prowizje

Dostarczanie dokumentacji

W związku z wejściem w życie unijnego Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), Alior Bank rekomenduje dostarczenie dokumentacji związanej z kredytem Megahipoteka:
  • do dowolnego oddziału Alior Banku lub
  • na adres korespondencyjny Alior Banku.
Jednocześnie informujemy, iż nadal istnieje możliwość przekazania dokumentacji związanej z posiadanym kredytem w Alior Banku drogą elektroniczną na adres:
  • monitoring.klauzule@alior.pl (infolinia: 12 370 70 09 czynna w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku)
W celu zachowania jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa rekomendujemy stosowanie w/w kanałów komunikacji (oddział, droga korespondencyjna).
Koszt kredytu
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla wypłaconego jednorazowo kredytu Megahipoteka w Alior Banku S.A. zabezpieczonego hipoteką wynosi 5,58%, przy następujących założeniach: okres obowiązywania umowy: 336 miesięcy; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 370 888 zł; LTV (stosunek kwoty kredytu do wartości zabezpieczenia): 85%; oprocentowanie zmienne: 3,96% (na oprocentowanie składają się: stopa referencyjna WIBOR 3M wynosząca 1,91% wg stanu na 29.11.2021 r. oraz marża 2,05% w okresie spłaty kredytu, która jest podwyższona o 2,5 p.p. do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że uprawomocnienie nastąpi w terminie 3 miesięcy od daty zawarcia umowy kredytu); całkowity koszt kredytu: 326 488,78 zł, w tym prowizja: 3 708,88 zł (1%), odsetki: 247 203,72 zł, ubezpieczenie na życie: 18 544,40 zł (składka opłacana jednorazowo za pierwsze 5 lat okresu ubezpieczenia oferowanego za pośrednictwem Alior Banku SA), suma wszystkich składek ubezpieczenia na życie opłacanych miesięcznie po upływie okresu 5 lat: 43 064,45 zł, koszt ubezpieczenia nieruchomości opłacany rocznie: 10 353 zł, koszt złożenia w formie aktu notarialnego oświadczenia o poddaniu się egzekucji: 2 995,33 zł, koszt ustanowienia hipoteki: 200 zł, wpis roszczenia o ustanowienie hipoteki: 150 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, opłata z tytułu inspekcji nieruchomości: 250 zł; całkowita kwota do zapłaty: 697 376,78 zł. Kredyt hipoteczny w ofercie promocyjnej Własne M w wielkim mieście jest płatny w 336 ratach annuitetowych (równych), miesięcznych, po 1 834,60 zł (po ustanowieniu zabezpieczenia docelowego, tj. wpisu hipoteki umownej). Kalkulacja została dokonana na dzień 29.11.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie w ramach promocji „Własne M w wielkim mieście” dla celu związanego z nabyciem nieruchomości na rynku wtórnym. Promocja obowiązuje od 10.11.2021 r. do 31.03.2022 r. Ubezpieczenie na życie oferowane przez bank jest dobrowolne. Bank jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do rejestru w KNF i działającym na rzecz wielu zakładów ubezpieczeń. PZU Życie SA udziela ochrony w zakresie: śmierć oraz wystąpienia niezdolności do samodzielnej egzystencji będącej następstwem nieszczęśliwego wypadku lub choroby. Ochrona trwa 60 miesięcy i następnie odnawia się automatycznie na roczne okresy ubezpieczenia z miesięcznymi składkami doliczanymi do raty kredytu. Ogólne Warunki Indywidualnego Ubezpieczenia na Życie dla Kredytobiorców Kredytów Hipotecznych udzielanych przez Alior Bank S.A., w tym pełnomocnictwo agenta, informacja agenta ubezpieczeniowego oraz karta produktu są dostępne w placówkach Alior Banku SA i na www.aliorbank.pl. Taryfa Opłat i Prowizji Alior Banku S.A. dla Klientów Indywidualnych i Wyciąg z Taryfy Opłat i Prowizji Alior Banku S.A. dla Klientów Indywidualnych dostępne w placówkach i na www.aliorbank.pl. Bank uzależnia decyzję o udzieleniu kredytu od wiarygodności i oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Kredyt hipoteczny "Megahipoteka"

Kredyt mieszkaniowy na korzystnych warunkach!