Notowania 4 Pro

Informujemy, że z dniem 16 sierpnia 2021 r. wyłączymy aplikację Notowania 4 Pro. Zachęcamy do skorzystania z nowszej wersji aplikacji Notowania 5 Pro. Do dyspozycji pozostają również pozostałe aplikacje: Notowania OnLine 3, Pulpit Inwestora oraz aplikacja mobilna Alior Giełda.

podgląd wykresów instrumentów

z możliwością zaawansowanej analizy

analiza techniczna

wykorzystująca profesjonalne narzędzia

tworzenie alertów cenowych

w oparciu o dowolny wskaźnik analizy technicznej

notowania światowych indeksów i towarów

Dostawca oprogramowania

Dostawcą oprogramowania dla aplikacji Notowania 4 Pro jest firma Statica Sp. z o.o.  Spółka od 2003 r. zajmuje się opracowaniem i dostarczaniem najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań dla Biur Maklerskich. Specjalizuje się ona w oprogramowaniach do odbioru i analizy notowań giełdowych przeznaczonych na urządzenia stacjonarne.

Funkcje aplikacji

Aplikacja Notowania 4 Pro posiada wiele profesjonalnych narzędzi pozwalających na skuteczną i pełną analizę notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych, w tym: obserwację historycznych wykresów spółek od momentu ich emisji z uwzględnieniem splitów i resplitów akcji. Ponadto aplikacja umożliwia korzystanie z bogatego zestawu wskaźników analizy technicznej zawierającego 36 wskaźników standardowych, 9 średnich i 14 oscylatorów,  co z pewnością docenią zaawansowani Inwestorzy.
Interesującą opcją jest możliwość tworzenia alertów, których zadaniem jest śledzenie zmian rynkowych i powiadamianie Klienta w momencie spełnienia założonych warunków. Umożliwia to szybszą reakcję na nagłe zmiany rynkowe oraz odciąża uwagę od ciągłego śledzenia interesującej spółki.
 
Notowania 4 Pro zawierają moduł DDE (dynamic data export), który pozwala na dynamiczne eksportowanie danych do arkusza kalkulacyjnego.
Otrzymujesz w Excelu aktywnie zmieniające się wartości, zgodnie z aktualnymi notowaniami.
Dzięki temu możesz prowadzić bieżącą analizę swoich inwestycji szybko określając zysk lub stratę.
 
Aplikacja Notowania 4 Pro wyposażona jest w rozwinięty zestaw narzędzi umożliwiających analizę aktualnych i przeszłych tendencji rynkowych, a także tworzenie indywidualnych strategii inwestycyjnych dostosowanych do profilu Inwestora.
Obsługa aplikacji jest łatwa i intuicyjna, dostosowana do wymagań zaawansowanego jak i początkującego użytkownika. Dzięki dostępnym narzędziom możesz dopasować aplikację do własnych potrzeb i upodobań - dodawać lub modyfikować zakładki, tabele notowań czy wykresy wybranych walorów. Możesz również obserwować statystyki sesji bądź tworzyć alerty cenowe w oparciu o dowolny wskaźnik analizy technicznej.

Jak uzyskać dostęp do notowań?

Otwórz rachunek brokerski i pobierz aplikację!

Otwórz rachunek brokerski,
w bankowości internetowej lub Oddziale
Pobierz aplikację ze strony
i uruchom ją w bankowości internetowej po wejściu w zasobnik
Dopasuj aplikację do swoich potrzeb
i inwestuj!
Otwórz konto
i inwestuj!
step icon zadzwoń na infolinię Biura Maklerskiego Alior Banku 19 503
step icon Chcesz przenieść do nas rachunek? Zwrócimy Ci koszty z tym związane! Dowiedz się więcej

Dodatkowe informacje

Jak korzystać z platformy?

Pytania i odpowiedzi

Po otwarciu aplikacji Notowania 4 Pro widzę szare pole zamiast tabeli z notowaniami. Jak wrócić do poprzedniego widoku?
 W aplikacji Notowania 4 Pro należy przejść do narzędzi głównych, wybrać tabelę i zatwierdzić klawiszem „enter”. Następnie kliknąć na środku prawym przyciskiem myszy, wybrać opcję zarządzaj instrumentami i ustawić według własnych preferencji.
Jak dodawać spółki do tabeli w aplikacji Notowania 4 Pro?
  • W małym okienku po wcześniejszym naciśnięciu na klawiaturze komputera przycisku „Insert” należy wpisać nazwę spółki i zatwierdzić klawiszem „enter”
  • W lewym górnym rogu wybrać „tabela”, następnie pośrodku na górze nacisnąć ‘Instrument”. W panelu „instrument” po lewej stronie nacisnąć „Zarządzaj”, po wybraniu nazwy spółki przenosimy znakiem „+” do okna „wybrane instrumenty” i zatwierdzamy „OK”
Jak zapisać ustawienia swoich spółek w aplikacji Notowania4Pro?
W aplikacji Notowania 4 Pro należy przejść do narzędzi głównych i w lewym górnym rogu kliknąć na ikonę startową, kolejnie „Zapisz jako” i  w nazwie pliku podać swoją nazwę. Zatwierdzamy klikając na „Zapisz”.
 

Notowania 4 Pro

Obserwuj notowania w czasie rzeczywistym