Notowania 5 Pro

Profesjonalna aplikacja do obserwacji notowań
w czasie rzeczywistym z bogatym zestawem narzędzi do analizy technicznej!

tworzenie alertów cenowych

w oparciu o dowolny wskaźnik analizy technicznej

prezentacja kilku wykresów

instrumentów na jednym ekranie równocześnie

szeroki wachlarz narzędzi

analitycznych

nowoczesny i intuicyjny

design aplikacji

Notowania 5 Pro

Dostawcą oprogramowania dla aplikacji Notowania 5 Pro jest firma Statica Sp. z o.o.  Spółka od 2003 r. zajmuje się opracowaniem i dostarczaniem najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań dla biur maklerskich. Specjalizuje się ona w oprogramowaniach do odbioru i analizy notowań giełdowych przeznaczonych na urządzenia stacjonarne.

Funkcje aplikacji
Aplikacja Notowania 5 Pro umożliwia definiowanie i obsługę powiadomień. Zadaniem alertów jest śledzenie zmian rynkowych i powiadamianie inwestora w momencie zadanych przez niego warunków. Zapewnia to szybszą reakcję na nagłe zmiany rynkowe oraz zwalnia od ciągłego śledzenia interesującej spółki. Parametrami warunków alertów mogą być nie tylko ceny instrumentów. Mogą nimi być prawie wszystkie informacje dostępne w programie - wyświetlane w tabelach, oknach szczegółów, oferty kupna i sprzedaży, jak również wartości serii danych umieszczanych na wykresach, w tym wskaźników.
W aplikacji mozna zdefiniować dowolną liczbę alertów.
 Aplikacja umożliwia tworzenie własnych wskaźników analizy technicznej. Można je wykorzystywać identyczne jak wskaźniki wstępnie wbudowane. Dzięki takiej, uniwersalnej konstrukcji, możliwe jest np. wyświetlenie wstęgi Bollingera własnego wskaźnika. Nie tylko wskaźniki mogą być zapisywane w postaci skryptów SFL. Mogą to być również całe strategie inwestycyjne a stworzone i umieszczone na wykresie wskaźniki i strategie mogą być źródłem generowanych alertów.

 Notowania 5 Pro umożliwiają obserwację notowań giełdowych w formie okien wykresów. Do dyspozycji inwestora jest kilka typów wykresów, skal czasu i interwałów dostępnych w dowolnych agregacjach i ich krotnościach. Możliwe są więc tak egzotyczne wykresy jak np. dziesięciotikowe czy trzynastosekundowe. Poza interwałami intraday dostępne są też wykresy dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne.
Aplikacja udostępnia całe spektrum narzędzi do analizy technicznej. Najważniejsze z nich to 25 formacji graficznych oraz 62 wskaźniki (w tym 12 typów średnich).

 

Jak uzyskać dostęp do notowań?

Otwórz rachunek maklerski i pobierz aplikację!

Otwórz rachunek maklerski,
w bankowości internetowej lub Oddziale
Pobierz aplikację ze strony
uruchom ją w bankowości internetowej klikając w ikonę zasobnika
Dopasuj aplikację do swoich potrzeb
i inwestuj!
Otwórz rachunek
maklerski i inwestuj!
step icon zadzwoń na infolinię Biura Maklerskiego Alior Banku 19 503
step icon Chcesz przenieść do nas rachunek? Zwrócimy Ci koszty z tym związane! Dowiedz się więcej

Dodatkowe informacje

Jak korzystać z platformy?

Przenoszenie pulpitu z aplikacji Notowania 4 Pro" do Notowań 5 Pro" - film instruktażowy przygotowany przez firmę Statica

Pytania i odpowiedzi

Czy mogę przenieść swój pultpit z aplikacji „Notowania 4 Pro” do „Notowań 5 Pro"?
Klienci korzystający obecnie z „Notowań 4 Pro” będą mogli uruchomić swój pulpit w nowej aplikacji „Notowania 5 Pro”, pod warunkiem, wcześniejszego zapisania go na komputerze do formatu wersji 5.

Zobacz jak przenieść pulpit z wersji 4 do 5 - film przygotowany przez firmę Satica - Przenoszenie pulpitu z wersji 4 - YouTube
Gdzie mogę znaleźć pełną listę nowych funkcji udostępnionych w aplikacji "Notowania 5 Pro"?

Notowania 5 Pro

Obserwuj notowania w czasie rzeczywistym