Pulpit Inwestora

Nowa jakość inwestycji giełdowych!

najważniejsze informacje

na jednym ekranie

pełen obraz giełdy

i rentowność portfela

bez konieczności instalowania

dodatkowego oprogramowania

korzystasz gdziekolwiek jesteś,

- aplikację możesz uruchomić również na tablecie

Pełen obraz giełdy i portfela na jednym ekranie!

Pulpit inwestora to najnowsza aplikacja Biura Maklerskiego Alior Banku do inwestycji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jest to kompletne narzędzie inwestycyjne dostępne z poziomu przeglądarki, dzięki czemu nie   wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, a przede wszystkim można z niego korzystać na dowolnym systemie operacyjnym PC, Linux, Mac oraz na tabletach.

Poznaj aplikację

Pulpit Inwestora - sprawdź dostępne funkcjonalności

Funkcje aplikacji

Aplikacja umożliwia składanie zleceń giełdowych bez konieczności przechodzenia do bankowości internetowej. Zlecenia można składać za pomocą odpowiedniego komponentu, jak również z wykresu instrumentu lub tabeli notowań.

Dodatkowo prezentowana jest również informacja o statusie złożonych zleceń. Każde z nich można dowolnie modyfikować lub anulować.
Pulpit Inwestora prezentuje pełny obraz sesji giełdowej. Notowania instrumentów można obserwować w tabeli notowań, na wykresach oraz poprzez odpowiednie komponenty dla grup instrumentów.

Dodatkowo prezentowany jest m.in. komponent Statystyka sesji, w którym wyświetlany jest procentowy i ilościowy podział na spółki wzrostowe, spadkowe i bez zmian na rynku podstawowym i New Connect.
Aplikacja Pulpit Inwestora prezentuje bieżący stan papierów wartościowych na rachunku oraz rentowność całego portfela. Aby jeszcze ułatwić obsługę aplikacji, w zakładce portfel prezentowane są również depesze PAP i notowania dla instrumentów znajdujących się na rachunku.
Aplikacja Pulpit Inwestora została stworzona z myślą o inwestorach szukających nowoczesnych rozwiązań w zakresie inwestowania na Giełdzie Papierów Wartościowych. Dzięki swojej strukturze opartej o dowolne ustawianie wybranych komponentów, umożliwia zarówno składanie zleceń jak i obserwowanie notowań na jednym ekranie.

Aplikacja dzięki swojej przejrzystości i intuicyjnej obsłudze spełni oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów. Zastosowane rozwiązania umożliwiają pełną personalizację Pulpitu zgodnie z indywidualnymi potrzebami.
Aplikacja Pulpit Inwestora posiada szereg rozwiązań ułatwiających inwestowanie na GPW, m.in. umożliwia dostęp do bieżących informacji na temat wybranej spółki, wskaźników finansowych, analizy fundamentalnej oraz komunikatów. Ponadto dowolne ustawianie komponentów, łatwość zmian instrumentu poprzez funkcję drag and drop sprawiają, że obsługa rachunku brokerskiego jest łatwa i intuicyjna.

Jak uruchomić aplikację? 


Zaloguj się
do bankowości internetowej
Przejdź
do zakładki Inwestycje
Kliknij ikonę zasobnika
aby uruchomić aplikację
Nie czekaj – już teraz uruchom Pulpit Inwestora!
step icon Odwiedź dowolny oddział Alior Banku
step icon zadzwoń na infolinię Biura Maklerskiego Alior Banku 19 503
step icon Chcesz uruchomić aplikację na tablecie? Zaloguj się do bankowości internetowej i przejdź zakładki Inwestycje/Pulpit Inwestora

Dodatkowe informacje

Pytania i odpowiedzi

Jakie są wymagania systemowe aplikacji Pulpit Inwestora?
Aplikacja została stworzona w oparciu o technologie HTML5, CSS3, WebSocket. W związku z tym rekomendujemy korzystanie z najnowszych dostępnych wersji systemów i przeglądarek. Zalecane przez Biuro Maklerskie jest używanie:

Dla komputerów stacjonarnych:
 • Internet Explorer 11 (Windows 7)
 • Chrome (39 i wyżej pod warunkiem kompatybilności ze standardami do 39, Windows/Linux/Mac)
 • Firefox (33 i wyżej pod warunkiem kompatybilności ze standardami do 33, Windows/Linux/Mac)
 • Opera (25 i wyżej pod warunkiem kompatybilności ze standardami do 25, Windows/Linux/Mac)
 • Safari (7 i 8, Mac)
Dla tabletów:
 • iOS (minimum 7)
 • - Safari 7.1, 8.1
 • - Chrome (39)
 • Android (minumum 4.4)
 • - Android Browser (4.4.4, 37)
 • - Chrome (39)
 • - Firefox(33)
Korzystanie ze starszych wersji oprogramowania może negatywnie wpływać na funkcjonalność i wygląd aplikacji.

Jak skutecznie korzystać z platformy?

Platforma Pulpit Inwestora

Uruchom i korzystaj gdziekolwiek jesteś!