Alior 4 Trader

Cały świat w jednym miejscu!

bezpieczny broker

działający w modelu ECN

nowoczesna aplikacja

w wersji mobilnej dla iOS i Android

zaawansowane narzędzia

wspomagające każdą stategię inwestycyjną

pełna kontrola handlu

dzięki zaawansowanym statystykom rachunku
Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 71%* rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

*wynik klientów Alior Banku za ostatnie 12 miesięcy aktualizowany w interwałach 3 miesięcznych na podstawie decyzji KNF nr DAS.456.2.2019 z dnia 1 sierpnia 2019 r.

Funkcje aplikacji
Platforma Alior 4 Trader posiada nowoczesny design, a jednocześnie jest bardzo prosta w obsłudze. Wszystkie najważniejsze funkcje są zawsze pod ręką.


Dzięki zaawansowanym statystykom rachunku, każdy inwestor może na bieżąco kontrolować skuteczność własnej strategii inwestycyjnej i jeszcze lepiej zarządzać ryzykiem.


Intuicyjne alarmy cenowe pozwalają w pełni kontrolować ceny na wykresie, bez potrzeby ciągłego śledzenia rynku.Zaawansowane narzędzia analizy technicznej wraz z nowymi, dodatkowymi funkcjami m.in.: automatyczne strefy oporu/wsparcia na szczytach/dołkach cenowych, czy automatyczne wyszukiwanie formacji geometrycznych.

Jak zacząć korzystać z platformy?

To proste – wystarczy 5 minut!

Wypełnij wniosek i podpisz umowę
Uruchom Alior 4 Trader WEB
lub
 
Pobierz i zainstaluj Alior 4 Trader
step icon Zadaj pytanie przez
formularz kontaktowy
step icon Zadzwoń na infolinię
19 503

Załóż konto DEMO


Chcesz sprawdzić jak działa największy rynek finansowy na świecie lub przetestować swoje strategie inwestycyjne? – Załóż konto demonstracyjne!
 
Wynik z inwestycji uzyskany w wersji demonstracyjnej systemu transakcyjnego może różnić się od wyników osiągniętych w realnym inwestowaniu na rynku.

Ryzyko Inwestycyjne

Alior Bank S.A. informuje, że z każdą inwestycją wiąże się ryzyko poniesienia straty. Stopień ryzyka zależy od rodzaju i klasy aktywów będących przedmiotem inwestycji. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnej należy, oprócz prognozy potencjalnego zysku, określić także czynnika ryzyka, jakie mogą wiązać się z daną inwestycją. 

Prosimy o zapoznanie się z Informacją na temat ryzyk związanych z inwestowaniem – Pobierz PDF.

Platforma Alior 4 Trader

Cały świat w jednym miejscu!